20 marca 2023

Paco Rabanne Invictus Victory Elixir

Testowanie większości męskich premier sieciowych to trochę taka robota głupiego, ponieważ cały czas odgrzewane są „te same kotlety”

Paco Rabanne Invictus Victory Elixir należy do grupy słodziaków ulepiaków – tak samo jak klasyczny Invictus Victory, a w przeciwieństwie do tego pierwszego Invictusa sprzed lat (który był zakurzonym drewniakiem).

Tony syntetycznej tonki, wanilii, przypraw z elementami plastikowego karmelu, kajmaku i przypraw utopionych w miodzie. Wtórne i nudne to po zbóju.

Jest jeden element, który wyróżnia te perfumy, przynajmniej przez 15-30 minut. To skonstruowany z syntetyków akord kadzidlany. I jest to efekt na tyle silny, że bez czytania spisu nut można go poczuć. Wobec tego zapach ten ma pewną wartość edukacyjną, ponieważ syntetycznie odwzorowane kadzidło frankońskie nie pachnie kościołem (jak naturalny olejek), a właśnie tak jak tutaj. To element nieco świeży, morsko-mdły, z ozonem i pewną metalicznością.

Przed tym akordem i po nim, Paco Rabanne Invictus Victory Elixir jest makabrą taniej słodyczy o dużej mocy. Na pewno jest to materiał na bestseller jak wszystkie Stronger With You, Scandal itd… Ja natomiast bezustannie polecam w tej kategorii Azzaro The Most Wanted, jeśli już ktoś koniecznie chce pachnieć perfumami z tej grupy.

Opinia końcowa o perfumach Invictus Victory Elixir

Wtórny, dość nudny i nie do zapamiętania.

Wszystkie zdjęcia i informacje oficjalne pochodzą ze strony pacorabanne.com

Najważniejsze cechy:

charakter: słodziak-ulepiak

  • – wtórny, syntetyczny
  • +/- wyraźny akord syntetycznego kadzidła w otoczeniu słodyczy z każdej strony

Charakterystyka:

Nuty: wanilia, bób tonka, paczula, lawenda, kardamon, pieprz, kadzidło

Rok premiery: 2023

Twórca: b.d.

Cena, dostępność, linia: woda perfumowana dostępna w pojemności 50, 100 i 200 mL

Trwałość: dobra, około 7-8 godzin

Pozostałe recenzje

Dołącz do dyskusji

Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Waldek
Waldek
10 miesięcy temu

Nie wiem czy w tym miejscu ta sprawa…
Od ponad 20 lat używam tej samej wody toaletowej. Jest to Aspen firmy Coty. Zapach jest po prostu mój. Problem w tym że już nie jest to samo co kiedyś. Na dodatek kończy się. Bardzo chciałbym coś innego co będzie zbliżone do zapachu Aspena. Delokatne i niebanalne i nietypowe… Pomocy… Proszę…

mike
mike
8 miesięcy temu
Reply to  Waldek

Pino Sylvestre, Aqua Brava

Shaggy
Shaggy
8 miesięcy temu
Reply to  Waldek

Giorgio beverly wings for men, rasasi egra