Redakcja tekstów i usługi pokrewne

Przygotowywanie i opracowanie polskich wersji tekstów szkoleniowych, etykiet, tekstów reklamowych, opisów produktów oraz korekta tekstów.

Oferowane usługi

Jestem w stanie zaoferować Państwu następujące usługi związane z redakcją materiałów:
– opracowywanie polskich wersji tekstów z języka angielskiego;
– korekta tekstów w języku polskim (gramatyka, ortografia, styl);
– opracowywanie od podstaw tekstów zleconych na podstawie innych materiałów;
– inne (wedle indywidualnych potrzeb).

Dlaczego warto przeznaczyć dodatkowy budżet na redakcję tekstów?

Umiejętność posługiwania się bezbłędną polszczyzną i świadomość językowa to dwa atrybuty, które w dzisiejszych czasach posiada bardzo mało ludzi. Firmy w większości nie zatrudniają specjalnych osób, które dbają o walory językowe publikowanych tekstów, więc automatycznie ich jakość nie jest najwyższa.

Potwierdzeniem moich słów i przykładem jednocześnie niech będzie reklama prasowa Dior Nude Air, którą dopuszczono do druku z błędem ortograficznym.

Tylko od Państwa zależy, czy na etykietach Waszych produktów, w Waszych reklamach lub ulotkach znajdzie się bezbłędny i poprawny językowo tekst godny marki kojarzącej się z jakością i rzetelnością.

Moje doświadczenie

Moja praca w tej dziedzinie rozpoczęła się w roku 2009. Wówczas opracowałem polskojęzyczne opisy dla największych i najbardziej luksusowych marek perfum niszowych: Diptyque, Santa Maria Novella, Penhaligon’s czy Frederic Malle.

Później przyszła pora na pierwsze artykuły w mediach internetowych i w prasie drukowanej.

W roku 2014 rozpocząłem współpracę z najstarszym i najbardziej luksusowym magazynem świata – Harper’s Bazaar. Dziś referencje wystawione przez redaktor naczelną tego czasopisma są dowodem mojej rzetelności, wiedzy i umiejętności praktycznych związanych z opracowywaniem materiałów dotyczących zapachów.

I kwestia najważniejsza… Od wielu lat mój blog – Nez de Luxe – uważany jest za jeden z najbardziej wartościowych polskich blogów pod względem treści i poprawności językowej.

Jeśli są Państwo zainteresowani współpracą, zapraszam do bezpośredniego kontaktu: 

nezdeluxe@gmail.com