Szkolenia dla firm

Oferuję szkolenia branżowe dla:
– pracowników perfumerii i konsultantów zapachowych
– salonów SPA i gabinetów kosmetycznych
– szkół kosmetycznych
– firm dystrybuujących
– aromaterapeutów
Wiedza, jaką przekazuję podczas szkoleń pomaga w zrozumieniu podstaw sztuki perfumeryjnej. Na tych fundamentach pracownicy zostają wyposażeni w narzędzia, które umożliwiają efektywniejsze zarządzanie posiadanymi umiejętnościami. Celem nadrzędnym jest przekazanie zdolności do lepszego rozpoznawania potrzeb klienta i ich realizacji.

Jestem osobą, która obok długoletniego doświadczenia w obcowaniu z perfumami i znajomości rynku perfum, posiada również niezbędną wiedzę chemiczną i praktykę w tworzeniu zapachów. Swoją wiedzę miałem okazję poszerzać pod okiem najlepszych specjalistów od chemii zapachu i chemii organicznej w Polsce. Więcej w zakładce „O mnie„.

Jednocześnie zdaję sobie sprawę, że perfumy to nie tylko chemia. To też emocje i uczucia. Od wielu lat interesuję się psychologią węchu i pamięci węchowej. Aby zapewnić moim klientom najwyższą jakość usług zdecydowałem się dodatkowo nawiązać współpracę z uznaną psycholog – dr Mileną Szuszkiewcz (Uniwersytet Wrocławski, Uniwersytet Karola Ruprechta w Heidelbergu)

Kontakt: nezdeluxe@gmail.com