4 lutego 2013

Limitowane flakony na rok 2013 — druga dawka

Najbardziej pożądanym, najciekawszym i po prostu szalenie estetycznym jest flakon Lancome Tresor Midnight Rose o nazwie In Love. Butelka została wystylizowana na różę. Rurka wewnątrz stałą się łodygą – z kolcami oczywiście. Przy korku zaś umieszczono wykonany z materiału kwiat (rodem z wersji klasycznej).

Dla fanek Elie Saab Le Parfum przygotowano wersje torebkowe. Są one bardzo praktyczne i ciekawie zaprojektowane. Pojemność 20 mL sprawi, że perfumy zawsze będą mogły być przy nas. Co lepsze, mini flakon będzie dostępny zarówno dla wersji edp, jak i edt.

Yves Rocher świętuje 10-lecie Comme Une Evidence i również lansuje limitowany flakon tych perfum.

Absolutnym hitem są jednak trzy limitowane jabłka Donny Karan (DKNY Be Delicious Art, DKNY Fresh Blossom Art i DKNY Golden Delicious Art). Powstały z inspiracji twórczością Keith Haring i mają wyrażać uwielbienie, miłość do Nowego Jorku. Mnie się podobają.


Info i fot. za yvesrocher.fr, moodiereport.com i nordstom.com

Pozostałe recenzje

Dołącz do dyskusji

guest
12 Komentarze
Najstarsze
Najnowsze Najwięcej głosów
Olfaktoria
13 lata temu

Pomysł z rurką w kształcie łodygi we flakonie Lancome Tresor Midnight Rose jest świetny. Chyba jeszcze nikt nigdy wcześniej nie wpadł na podobny 🙂
Pozostałe flakony średnio mi się nie podobają. Elie Saab przypomina mi wersje torebkowe Chanel, a DKNY? Moim zdaniem zamiast je upiększyć, tylko je oszpecono 😉

Katarzyna Kamińska
13 lata temu

Tresor Midnight Rose wygląda jeszcze lepiej. Pomysł jest oryginalny, a to się liczy 🙂

Jabłka DKNY wyglądają o wiele ciekawiej 😉

Karolina
13 lata temu

Midnight Rose – piękna butelka, zapach również trafia w mój gust.
DKNY – fajna sprawa, kreatywna propozycja i słusznie kojarzy się z NY.
Yves Rocher – jestem na nie, nieco tandetne. Elie Saab – nic nowego.

Anonimowy
Anonimowy
13 lata temu

Lancome cudny

4premiere
13 lata temu

Ciekawe co Sisley wymysli:P

Marcin Budzyk
13 lata temu

Mnie flakon Lancome też przypadł do gustu. Ale DKNY uważam za ciekawe. Teraz trochę mi się zaczęło kojarzyć z jakimiś chorobowymi kropkami, ale jak dla mnie nie jest źle. 🙂

Marcin Budzyk
13 lata temu

No właśnie. Teraz trudno wymyślić coś nowego, a im się udało.

Marcin Budzyk
13 lata temu

Widzę, że mamy podobne zdanie. Mnie też DKNY i Lancome najbardziej przypadły do oka. 🙂

Marcin Budzyk
13 lata temu

Cudny i szkoda, że niedostępny w Polsce.

Marcin Budzyk
13 lata temu

To też jakoś niebawem powinniśmy poznać. Flakony tej marki to dla mnie jedno z najważniejszych designerskich wydarzeń roku.

Olfaktoria
13 lata temu

Te flakony DKNY zaprojektowano chyba po to, żeby spodobały się nastolatkom. Wyobrażasz sobie 40-letnią Panią manager kupującą te wzorki? 😉

Una
13 lata temu

Zgadzam się z przedmówczynią w sprawie rurki (świetna jest!!!) oraz w sprawie DKNY. To miało być tzw. "puszczanie oczka do młodszego klienta, czy co? ;-))