8 kwietnia 2015

Nie żyje dr.brandt – Król Botoksu

Doktor Frederic Brandt
Doktor Frederic Brandt

Tragiczna wiadomość obiegła już cały świat. Król Botoksu i Mistrz Odmładzania – dr Frederic Brandt – popełnił samobójstwo przez powieszenie się w swojej rezydencji w Miami.

Kosmetyki dr.Brandt

Doktor zasłynął przede wszystkim swoją linią kosmetyków pielęgnacyjnych sprzedawanych pod marką dr.Brandt. W Polsce można je dostać w perfumeriach Sephora. Jeden z tych produktów – Lineless Lines No More – został nawet okrzyknięty najlepiej sprzedającym się dermokosmetykiem na świecie.

dr.Brandt
dr.Brandt

Zabiegi odmładzające i znane klientki

Dr Frederic Brandt znany był również jako wynalazca szeregu zabiegów odmładzających skórę. Każdy z nich testował na sobie. Ich efekty były tak spektakularny, że stał się najbardziej pożądanym dermatologiem i specjalistą medycyny estetycznej w Ameryce – od Los Angeles do Nowego Jorku. Do jego klientek zaliczały się m. in.: Madonna, Stephanie Seymour i Lara Stone. To on uznawany jest za jednego z ojców botoksu oraz spektakularnych zabiegów na szyję i okolice kości policzkowych.

dr.brandt opowiadający o swoich kosmetykach
dr.brandt opowiadający o swoich kosmetykach

Szyderstwa i śmierć

Samobójstwo lekarza jest ciosem dla całego amerykańskiego showbiznesu. Spekuluje się, że jego przyczyną było ciągłe naśmiewanie się z wyglądu doktora. Ostatnio był on nawet celem parodii w amerykańskim serialu Unbreakable Kimmy Schmidt.

Postać dr. Brandta w serialu Unbreakable Kimmy Schmidt
Postać dr. Brandta w serialu Unbreakable Kimmy Schmidt

Pozostałe recenzje

5 grudnia 2021

Kilian L’Heure Verte

Najpierw do mojej perfumerii wszedł klient, który pachniał tym zapachem. Później postanowiłem sam poszukać kilku kropli, aby napisać recenzję

Dołącz do dyskusji

Subscribe
Powiadom o
guest
6 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Anonimowy
Anonimowy
6 lat temu

Nie naśmiewałabym się z tego człowieka, raczej bym mu współczuła. Patrzenie na tę twarz aż boli.

Southgirl
6 lat temu

Twarz ma koszmarnie wygladzona, ale nie ma sie co wysmiewac, bo w koncu probowal na sobie i jakby nie bylo zrewolucjonizowal podejscie do "mlodosci".

stroiczka
6 lat temu

No cóż, umarł młodo…

torandko10
6 lat temu

Zapewne nie jedna osoba, która się z niego naśmiewała skorzystała z jego odkryć… Musiał być nieszczęśliwy i samotny, skoro się powiesił. Przykre.

Anonimowy
Anonimowy
6 lat temu

Cóż, tak się bał starości… może też miał problem jak ukryć pępek na czole po kolejnym podciągnięciu zmarszczek?…

Anonimowy
Anonimowy
6 lat temu

…Nie tyle się bał starości ile chamstwa i głupoty kretynów,którzy go wyśmiewali…W końcu człowiek zadaje sobie pytanie:dla kogo to wszystko???
Ignorancja i nieuctwo otoczenia przeciętniaków…To dobija mądrych,wybitnych ludzi…