24 października 2015

[NEWS] Sisley Soir de Lune Limited Edition 2015 + nowości na Gwiazdkę

Sisley Soir de Lune Limited Edition 2015

W tym roku nie doczekamy się limitowanej wersji Eau du Soir. Zamiast niej marka Sisley prezentuje pierwszy limitowany flakon miodowo-szyprowych Soir de Lune.

Butelka zapachu przybrała granatową barwę na wzór nocnego nieba. Całość zdobią platynowe detale symbolizujące gwiazdy. 

Sisley Soir de Lune Edition Limitee

Pytaniem otwartym pozostaje to, który z flakonów jest ładniejszy. Trzeba mieć jednak świadomość, że Sisley tworzy prawdziwe dzieło sztuki osiągalne jedynie dla nielicznych. Flakon w tej edycji będzie dostępny na całym świecie w ilości tylko 6000 egzemplarzy. W Polsce jego cena ma sięgnąć niemal 1000 zł. Dostępny będzie tylko w jednej pojemności – 100 mL.

Na tegoroczne święta marka Sisley przygotował również artystyczne kofrety zaprojektowane przez Isabelle d’Ornano. Ceny tych zestawów rozpoczynają się od 320 zł i obejmuję następujące perfumy: Eau du Soir, Soir de Lune, Eau Tropicale.

Limitowany kofret Sisley Eau de Soir

Pozostałe recenzje

24 października 2021

Dior Miss Dior Eau de Parfum 2021

Wersji poprzedniej nie pamiętam (choć opisałem na blogu). Znam tę jeszcze wcześniejszą, która miała wyczuwalny paczulowy niuans i była naprawdę dobra – możliwa do zapamiętania…
A teraz mamy perfumy Dior Miss Dior Eau de Parfum 2021

Dołącz do dyskusji

Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Anonimowy
Anonimowy
6 lat temu

Przyznam że zalewam się smutkiem kiedy pewne perfumy są poza moim zasięgiem na zawsze.Joanna B.

jola3311
6 lat temu

Zdecydowanie wolę flakon podstawowy. Ten z limitowanej serii kojarzy mi się na pierwszy rzut oka z Soir de Paris (bardzo lubię ten zapach). Nie jest to wada, ale mnie ten niebieski flakon nie zachwyca. Zapach natomiast jest wspaniały!