24 listopada 2015

Hugo Boss Bottled Oud

Perfumy marki Hugo Boss znajdziesz w perfumerii E-Glamour.pl

Boss Bottled Oud

Najnowsze męskie perfumy marki Hugo Boss – Bottled Oud – właśnie trafiły do Polski. To bodaj ostatnia z męskich premier tego roku w naszym kraju.

Zapach w ogóle nie przypomina klasycznego Boss Bottled. Jest straszliwie chemiczny, ale czuć w tym morzu syntetyków oudowych jakiś konkretny pomysł. W niektórych opisach pojawiają się informacje jakoby w kompozycji tej zastosowano naturalny agar. I w sumie może być to racja, jeśli weźmiemy pod uwagę, że na 999 części syntetyków przypada 1 część naturalnego olejku – niemożliwa do wykrycia, ale umożliwiająca zastosowanie sloganu „naturalny oud”.

Początek jest mocno cytrusowy i przyprawowy. Kręci w nosie i to ostro. Byłoby jednak zdecydowanie lepiej gdyby jednocześnie nabłonków węchowych nie szorował jakiś chemiczny proszek do czyszczenia łazienek. Zaznaczam jednak, że naprawdę czuć tu wizje. Najtańsze substytutu oudu pracują jak mechanizm złożony z wielu kół zębatych. Do przodu.

Reklama perfum Boss Bottled Oud

Bottled Oud na pewno nie jest płaski. Rozwija się na skórze w sposób ciekawy i widoczny. Po początkowym akordzie cytrusowo-przyprawowym pojawia się paląca nuta goździków, po niej zaś zakurzony papirus, który w bazie pokrywa się jeszcze większą ilością kurzu i kiepskich utrwalaczy. To wszystko pozwala stwierdzić, że nie mamy do czynienia ze składnikami najwyższej jakości, ale nie można odmówić Bottled Oud jakości samego wykonania i pomysłu do zagranie i połączenie każdej z ingrediencji.

Opinia końcowa o Boss Bottled Oud

Kompozycja jest chemiczna i tragicznie plastikowa, ale złożenie tych chińskich komponentów może prawdziwie zachwycić.Przychodzi mi do głowy jedno porównanie ze statkami. Bottled Oud to tratwa zbudowana z butelek, która potrafi przepłynąć cały świat w przeciwieństwie do Titanica, który nawet Atlantyku nie przebył.

Nuty: oud, papirus, szafran, labdanum, cynamon, śliwka, cytrusy, jabłko, goździki, drewno sandałowe
Rok premiery: 2015
Twórca: b.d.
Cena, dostępność, linia: woda toaletowa dostępna w pojemności 50 i 100 mL
Trwałość: średnia, około 5-6 godzin

Pozostałe recenzje

Dołącz do dyskusji

Subscribe
Powiadom o
guest
7 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Sonia Wacowska
7 lat temu

to jest woda perfumowana !

Anonimowy
Anonimowy
7 lat temu

Czy w empiku są podrabiane perfumy?

Anonimowy
Anonimowy
7 lat temu

ja się nacięłam na podróbkę i więcej tam nie kupię

Anonimowy
Anonimowy
7 lat temu

To w ogóle jest legalne?… Przecież to taka wielka sieć sklepów…

Nati
Nati
7 lat temu

Nie ma podróbek w empiku, nie raz kupowałam i wszystko jest identyczne jak w perfumeriach, opakowanie, seria, zapach też tak samo długo się utrzymuje.

Anonimowy
Anonimowy
7 lat temu

Pan to ma jakąś manię prześladowczą na punkcie kurzu,co recenzja to kurz.

Anonimowy
Anonimowy
7 lat temu

Dobre z Tym kurzem i manią W sumie popieram ale akurat ta recenzja mi się podobała zwłaszcza za podkreślenie jak producent moze wybrnąć ze wszystkiego i jeszcze błysnąć że prawie ales naturales

" na 999 części syntetyków przypada 1 część naturalnego olejku – niemożliwa do wykrycia, ale umożliwiająca zastosowanie sloganu "naturalny oud"." –To super podkreśla nasze dzisiejsze czasy – sama chemia ale 100% satysfakcji —- SUPER
Pozdr Pablo