21 lutego 2016

Tous Happy Moments

Perfumy marki Tous znajdziesz w perfumerii E-Glamour.pl

Tous Happy Moments

Happy Moments to wiosenna propozycja marki Tous. Zapowiadałem te perfumy w ubiegłym roku, ponieważ ich piramida zapachowa wzbudziła moją autentyczną ciekawość. Tym bardziej cieszę się, że zapach już jest w Polsce.

W składzie według producenta znalazły się: mandarynka, klementynka, popcorn, orchidea, ananas, biała czekolada, stokrotka i drewno cedrowe. I właśnie z powodu tego spisu tak czekałem na ten zapach.

Tous postawił sobie jednak nisko poprzeczkę. Happy Moments to w największym uproszeniu nieco bardziej ambitna odsłona Daisy Dream. Sporo podłych białych kwiatów plus trudny do określenia miks owocowy to za mało, żeby obwieścić sukces tej kompozycji, choć jednocześnie warto zwrócić na ciekawe niuanse dalszych planów. Bystry nos dostrzeże tam cień nuty popcornowej w stylu Miss Dior i nikłą smugę mlecznej słodyczy. Może nie do końca łatwo wpaść, że to biała czekolada, ale jest to element, który urozmaica płaską przez większą część czasu kompozycję.

Tous Happy Moments (butelka 100 mL)

Opinia końcowa o Tous Happy Moments

Zapach, mimo że jednak infantylny i chemiczny, ma coś, co sprawia, że wrzucenie go do jednego worka z koszmarkami typu Versace Yellow Diamond czy Daisy Dream nie do końca jest sprawiedliwe. Czuć, że jest to próba zagrania nowymi nutami i próba wejścia na ścieżkę oryginalności. Nie jest to próba udana, ale warto ją docenić i poczekać na to, co marka Tous zaprezentuje w przyszłości.

Nuty: mandarynka, klementynka, popcorn, orchidea, ananas, biała czekolada, stokrotka i drewno cedrowe
Rok premiery: 2016
Twórca: b.d.
Cena, dostępność, linia: woda perfumowana dostępna w pojemności 30, 50 i 100 mL
Trwałość: średnia, około 4-5 godzin

Perfumy podobne: Marc Jacobs Daisy Dream Forever

Pozostałe recenzje

Dołącz do dyskusji

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments