1 marca 2016

Paco Rabanne Olympea Aqua

Perfumy marki Paco Rabanne znajdziesz w perfumerii E-Glamour.pl

Paco Rabanne Olympea Aqua

I Olympea musiała doczekać się swojej wariacji o nazwie Aqua. Co ciekawe Paco Rabanne również tutaj włożył akord wodny, który pozornie w ogóle nie pasuje do waniliowego słodziaka.

Niewątpliwie mocną stroną kompozycji zapachowej Olympea Aqua jest to, że morskie nuty nie są wyciągnięte na pierwszy plan, ani nie są tak agresywne jak w nowym Invictus Aqua. Początek jest podobny do wersji klasycznej, choć z tłustych nut popcornowych przesuwamy się z spektrum lateksowych niuansów prezerwatywy. Jest ciepło, chemicznie, ale znośnie. Akord wodny tli się gdzieś na dnie i sumie można powiedzieć, że Olympea Aqua to stara Olympea, do której dodano kilka kropli Davidoff Cool Water.

Kadr z reklamy perfum Paco Rabanne Olympea Aqua

Odnoszę wrażenie, że w dalszych częściach chodzi już tylko o to, że złagodzono i wydelikatniono pierwowzór. Oba zapachy są bliźniaczo podobne.

Opinia końcowa o Paco Rabanne Olympea Aqua

Paco Rabanne odświeżenie swojego ostatniego bestsellera dla kobiet przeprowadził kosmetycznie. Olympea Aqua to wciąż Olympea. Różnice są wyczuwalne niemal wyłącznie na etapie akordu głowy.

Nuty: akord soli, wanilia, drewno kaszmirowe, akord zbożowy, akord morski, bergamotka, akord ambrowy, imbir, petitgrain
Rok premiery: 2016
Twórca: b.d.
Cena, dostępność, linia: woda perfumowana dostępna w pojemności 50 mL
Trwałość: średnia, około 5 godzin

Perfumy podobne: Paco Rabanne Olympea

Reklama perfum Paco Rabanne Olympea Aqua

Grafika reklamująca zapach poniżej:

Pozostałe recenzje

Dołącz do dyskusji

Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Anonimowy
Anonimowy
7 lat temu

Wczoraj testowałam obie wersje dla porównania i ku mojemu zaskoczeniu wersja Aqua przetrwała na mojej skórze kilka godzin dłużej niż pierwowzór. Akord słony i morski utrzymuje się w moim przypadku do samego końca i bardzo mocno wyczuwalne "coś", czego nie mogłam w żaden sposób określić, a znalazłam Marcinie w Twoim opisie: lateks, no właśnie ! Genialne porównanie.
Magda K

Liliana Z.
7 lat temu

A mnie ten zapach przypomina Aliena Muglera! I faktycznie trzyma się długo;)

Anonimowy
Anonimowy
6 lat temu

…lateksowych niuansów prezerwatywy…normanie padnę:)))))))