13 maja 2016

Guerlain x JonOne i nowa Mała Czarna

Perfumy marki Guerlain znajdziesz w perfumerii E-Glamour.pl

Limitowane edycje Guerlain to zawsze, prawie zawsze, wielkie dzieła sztuki. Nie inaczej jest z trio, które powstało w tym roku w ramach kooperacji z pracownią JonOne.

JonOne to grafik, projktant, malarz i artysta pochodzący z Nowego Jorku, ale osiadły i żyjący w Paryżu. Stąd właśnie idea współpracy między nim a szlachetną marką Guerlain. W jej ramach powstały limitowane flakony trzech popularnych zapachów: Shalimar, La Petite Robe Noire oraz Rose Barbare. Fundamentem, na którym powstały butelki, był klasyczny „pszczeli” flakon znany z największych klasyków.

Każdy z flakonów zdobiony jest ręcznie

Dla każdych perfum przygotowano jednak osobne zestawy kolorystyczne, które mają wyrażać ich styl i emocje. Shalimar jest niebieski, La Petite Robe Noire różowe a Rose Barbare reprezentuje pomarańcz.

Warto dodać, że zarówno Shalimar jak i La Petite Robe Noire występują tutaj w formie czystych ekstraktów. Rose Barbare prezentowane jest w koncentracji Eau de Parfum. Każdy z flakonów zawiera 1 litr płynu. W sumie powstało 100 egzemplarzy (34 Shalimar i po 32 dla dwóch pozostałych).
Cena – 9000 EUR

JonOne dla Guerlain

W ramach newsów od Guerlain powiem też, że szykowana jest na ten rok wzmocniona wersja La Petite Robe Noire w wersji L’Intense. Nie pamiętam dokładnie nazwy, ale flakon będzie ciemnozielony, czyli można wysnuć przypuszczenie, że będzie to skoncentrowana wersja Ma Robe Petales Eau Fraiche z nutą pistacji.

Pozostałe recenzje

15 października 2021

Heeley Athenean

Ostatnia premiera – Heeley Athenean – to kompozycja figowa nawiązująca do starożytnej Grecji…

Dołącz do dyskusji

Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Anonimowy
Anonimowy
5 lat temu

piękne!

Madzia Okulista
5 lat temu

Czyta się jak bajkę.
Litr absolutu uwielbianego zapachu, w odjazdowym flakonie – wydany w ilości tak niskiej , że to nie cena jest największym problemem w zdobyciu.
Pomarzyć można….
Lubię takie wiadomości:)

Anonimowy
Anonimowy
5 lat temu

na stronie guerlaina jest juz flakon z suknia Marlin Monrou….w klimacie fioletowo niebieskim