9 sierpnia 2021

Vogue, Elle i Cosmopolitan o perfumach z Impressium

Nasomatto Duro w Elle Man

Lato obfituje w wysyp publikacji na temat „moich” perfum. Zakładam, że jest ich więcej, ale trudno patrolować cały świat.

W letnim numerze Elle Man Agnieszka Prokopowicz dołącza ekstrakt Nasomatto Duro (skórzano- drzewny aromat) do grona „Lady Killers” – zapachów, które działają na kobiety. Portugalska edycja magazynu Vogue poleca zaś najnowszą kompozycję Heeley Rose Aria (róża niezwykła, niebawem na pewno pojawi się jej recenzja).

Dwa z magazynów piszą też o zapachach, które w Polsce znajdziecie tylko i wyłącznie w Impressium. Włoskie wydanie Cosmopolitan dołącza do swojej selekcji premierę Simone Andreoli Sunplosion (soczysto-owocowy zapach z mango, guawą i wodą kokosową), a Elle – Carthusia Ammare (morski z miętą i rozmarynem z Capri).

Jest mi naprawdę bardzo miło oglądać te perfumy na łamach tak zacnych periodyków.

Do tego magazyn GQ zrobił selekcję filtrów przeciwsłonecznych i tam znajdziemy tegoroczne nowości od Carthusii. Marka w ofercie trzy słoneczne kosmetyki: filtr SPF 50+, SPF 30 oraz krem po opalaniu – wszystkie do twarzy i ciała. Zastosowane w nich substancje są zgodne z protokołem SB No.2571 ustanowionym w Honolulu, który zabrania stosowania filtrów z agresywnymi związkami chemicznymi ze względu na ich wpływ na rafę koralową.

Simone Andreoli Sunplosion x Cosmopolitan

Elle Italia x Carthusia Ammare

Heeley Rose Aria x Vogue Portugal

Pozostałe recenzje

Dołącz do dyskusji

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments