24 listopada 2010

Wróciłem (po wspaniałym urlopie w górach)

Już od dzisiaj na Nie Muzycznej Pięciolinii:
o tym, że Polacy wymagają specjalnej troski w świecie perfum;
o wspaniałym kadzidle, które staje w szranki z serią Comme des Garcons;
o zapachach marki Krigler i paru innych;
odszczekanie pewnej rzeczy… ja będę szczekał…
o wielkim zawodzie jaki spotkał mnie we wrocławskim GaliLu i rzecz o Quality we Wrocławiu i w Toruniu…


No i oczywiście spektakularny powrót „Ciekawych Aukcji”, ale to dopiero po godzinie 12.00

Pozostałe recenzje

Dołącz do dyskusji

guest
0 Komentarze
Najstarsze
Najnowsze Najwięcej głosów