30 grudnia 2010

Dziś przeprowadzam operację…

… na otwartym sercu. Nie Muzyczna może być brzydka, okropna i odrażająca. Później pokaże się w nowej krasie.

Pozostałe recenzje

Dołącz do dyskusji

guest
4 Komentarze
Najstarsze
Najnowsze Najwięcej głosów
Marcin Budzyk
15 lata temu

Ogarnąłem jakoś wszystko podczas jednej nocy. Obrazek na górze mocno niedoskonały, ale dziś nie mam już siły się z nim bawić. Może jutro poprawię. Trzymajcie się i dobrej nocy życzę.

Marcin Budzyk
15 lata temu

Poprawiłem… Dobranoc.

Anonimowy
Anonimowy
15 lata temu

Obrazek na górze zajmuje pół mojego ekranu, nie można tego zmniejszyć? Po co taki duży?

Marcin Budzyk
15 lata temu

Tak, nad obrazkiem jeszcze będę musiał popracować. Na pewno go poszerzę, ale to dopiero po Nowym Roku. Dzięki za zwrócenie uwagi.