Zapachów Comme des Garcons w Polsce na chwilę obecną nie ma. Sklep, gdzie były dostępne- RS 1 na Koszykowej 1 zostaje zamknięty. Powód- kolosalny wzrost czynszu. (Pewnie do końca roku zostanie zamknięty na amen)
Kolekcja odzieżowa RS1 zostanie przeniesiona do HashXXIV na rogu Koszykowej/Mokotowskiej. Los perfum jest niepewny. Nic konkretnego nie udało mi się ustalić, ale w kuluarach mówi się, że Robert Serek NIE zrezygnuje z zapachów Comme des Garcons, bo jest to kura znosząca złote jajka.
Przypomnę, że w 2007 roku po wygaśnięciu ostatniej Partyzantki zainteresowanie przejęciem marki Comme des Garcons wyraziła podobno perfumeria Quality Missala. Pan Serek miał jednak pierwszeństwo i otworzył sklep pod własnym logo w
wyznaczonym przez Paryż/Tokio terminie, w którym oferował zapachy i ubrania CdG. Później zresztą Pani Stanisława mówiła, że nie wyobraża sobie w swojej perfumerii zapachów typu Escentric Molecules czy Comme des Garcons…
Teraz mamy rok 2011. Marka Comme des Garcons jest bez wątpienia najcenniejszą marką niszową na świecie (obok L’Artisan i Frederic Malle). Dla fanów kompozycji informacja jest jedna. Trzeba czekać…
O wszystkim będę Was informował na bieżąco. Na pewno trochę informacji uda mi się ustalić w najbliższy weekend.
Fot. nr 2 z nstperfume.com




