23 czerwca 2011

Piękne, drogie i niedostępne, czyli edycje limitowane flakonów

Niektóre limitowane flakony potrafią przyprawić o szybsze bicie serca. Amerykański Now Smell This przygotował dość obszerną wizualną relację z tegorocznych edycji, ale Nie Muzyczna Pięciolinia wybrał tylko te, których klasyczne butelki można dostać w Polsce. Oto one: Czytaj dalej…

1. Yves Saint Laurent Opium. Limitowana butelka dostępna jest tylko w londyńskim Selfridges, i tylko w ilości 30 sztuk. Teraz, kiedy piszę ten tekst, pewnie wszystkie są już wyprzedane. Mnie się podoba, choć kryształy Swarovskiego troszeczkę się już przejadają.

2. Diptyque Philosykos i L’Ombre dans L’Eau. Malutkie, ale urodziwe wersje roll-on. W Polsce pewnie ich nie będzie, ale przyznam, że 7,5 mL fiolką figowca bym nie pogardził.

3. Calvin Klein wypuścił za to swojego klasyka One w wersji podręcznej, której wymiary odpowiadają karcie kredytowej. Pojemność 20 mL. 

Pozostałe recenzje

24 października 2021

Dior Miss Dior Eau de Parfum 2021

Wersji poprzedniej nie pamiętam (choć opisałem na blogu). Znam tę jeszcze wcześniejszą, która miała wyczuwalny paczulowy niuans i była naprawdę dobra – możliwa do zapamiętania…
A teraz mamy perfumy Dior Miss Dior Eau de Parfum 2021

Dołącz do dyskusji

Subscribe
Powiadom o
guest
4 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Anonimowy
Anonimowy
10 lat temu

za Opium bym się pokroiła :PP

Anonimowy
Anonimowy
10 lat temu

Opium to cudowny klasyk,lecz to co teraz mamy to niestety marna imitacja znanego zapachu:(
opakowanie naprawdę robi wrażenie 🙂
J

Anonimowy
Anonimowy
10 lat temu

Flakon Opium rzeczywiście cudny.
Ala.

Anonimowy
Anonimowy
9 lat temu

Dla mnie osobiście flakon okropny,taki nowobogacki,te tanie kamyki…moze w realu lepiej,ja tego flakonu i jego podrasowanej nowej zawartości nie kupuje.Opiumoholiczka:)