7 października 2013

Duchaufour i Giacobetti dla Aedes de Venustas

Ezoteryczna i magiczna perfumeria niszowa ze Stanów Zjednoczonych – Aedes de Venustas – po raz kolejny zaprasza geniuszy światowego perfumiarstwa do współpracy. Tym razem efektem jest kolekcja czterech świec zapachowych o niespotykanych aromatach. Każdej z nich przypisano ciekawą ilustrację.

Olivia Giacobetti popisała się w świecy Cellarius. Odnajdziemy w niej aromat papirusów, drogocennych przypraw, palisandru i cedru.

Cellarius

Patricia Choux stworzyła Mel Mellis, w których pierwsze skrzypce gra wosk pszczeli. Jest też jałowiec, rozmaryn, labdanum i czarna porzeczka.

Aż dwie kompozycje dla Aedes wyczarował Bertrand Duchaufour. Indica łączy zieloną świeżość z akcentami dymnymi: rabarbar, bazylia, czarna porzeczka, kadzidło, opoponaks i drewno cedrowe. Phoenicis ma być zaś dymny i choinkowy. W jego zapachu rozróżnimy nuty jodły, kadzidła, cedru, mchu dębowego i mirry.

Indica
Phoenicis

Pozostałe recenzje

Dołącz do dyskusji

guest
2 Komentarze
Najstarsze
Najnowsze Najwięcej głosów
Opinie w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Maria Trela
12 lata temu

te świecie muszą pachnieć nieziemsko, zwłaszcza Cellarius 🙂

Anonimowy
Anonimowy
12 lata temu

Wyglądają bardzo fajnie