7 marca 2015

Dolce&Gabbana Dolce Floral Drops

Perfumy marki Dolce & Gabbana znajdziesz w perfumerii E-Glamour.pl

Dolce Floral Drops

Floral Drops to pierwsza wariacja na temat klasycznych perfum Dolce – ostatniej wielkiej premiery włoskiej marki Dolce&Gabbana.;

Klasyczne Dolce

Wersja podstawowa była według mnie bardzo niedobra. A nawet nie niedobra, co nijaka i bezpłciowa. To sprawiło, że testy perfum duetu Dolce&Gabbana; nie były najbardziej wyczekiwanymi wśród tegorocznych nowości.

Różnice między klasykiem a Floral Drops

O dziwo, Dolce Floral Drops pachnie trochę lepiej od pierwowzoru. Tak tyci tyci. Początek ma nieco bardziej owocowy. To pewnie za sprawą kwiatu papai. W środku zaś czuć wyraźnie woń narcyzów. Nie pamiętam, żeby ten efekt w ogóle występował w wersji klasycznej.

Reklama perfum Dolce&Gabbana; Floral Drops

Dwie powyższe różnice nie są niestety na tyle istotne, aby wpłynąć na wrażenie ogólne. Floral Drops to wciąż perfumy miałkie, paskudnie masowe i nijakie. Owszem, jeśli ktoś szuka olfaktorycznej bezpłciowości, to wtedy nowa wersja Dolce może się sprawdzić – zresztą stara też się sprawdzi w takich warunkach.

Opinia końcowa

Przyznam szczerze, że nie rozumiem potrzeby kreacji tej wersji. Oba zapachy pachną bowiem bardzo podobnie i identyczny mają klimat. Oba mogłyby nie istnieć dla mnie…

Nuty: kwiat papai, neroli, amarylis, żonkil, piżmo, akord drzewny, lilia wodna
Rok premiery: 2015
Twórca: b.d.
Cena, dostępność, linia: woda toaletowa dostępna w pojemności 30, 50 i 75 mL
Trwałość: słaba, około 3-4 godzin

Pozostałe recenzje

Dołącz do dyskusji

Subscribe
Powiadom o
guest
7 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Anonimowy
Anonimowy
8 lat temu

Znam tylko podstawową wersję, po tą nawet nie sięgnę. Zgadzam się całkowicie z Pana opinią. Mnie poprzednie Dolce zniechęciło do zapachów D&G; w ogóle. Nijakość, bezpłciowość, schematyczność i powielanie w kółko tego samego. Chyba na półce perfum celebrytów można znaleźć lepsze zapachy i tańsze przede wszystkim od tych dwóch.
Btw, świetna strona, takiej brakowało:)
Ewelina

Anonimowy
Anonimowy
8 lat temu

Aż serce pęka widząc, jak jedna z moich ulubionych marek wydaje słabe i nijakie perfumy. Dla mnie tak naprawdę liczą się tylko dwa zapachy Dolce&Gabbana;: Pour Homme i The One, które używa moja mama. Zaś ja sama nie rozumiem fenomenu Light Blue, perfumy są zbyt mdłe, świeże i nijakie.

Jeśli chodzi o Floral Drops, to jeden niuch wystarczył, żeby wyrzucić blotter do kosza. Chemiczny koszmar.

Avarati

Anonimowy
Anonimowy
8 lat temu

Totalna nijakość. Wybrałam się przetestować nowe Dolce i Paradiso Cavalii. I jedno i drugie znacznie poniżej moich oczekiwań. Marcin, kiedy napiszesz o chińskim ogródku Hermesa?
Claudia

Marcin Budzyk
8 lat temu

Dziękuję za miłe słowa.

Marcin Budzyk
8 lat temu

Light Blue ja tam akurat bardzo lubię, ale one chociaż wzbudzają skrajne opinie. Niestety, reszta dokonań tej marki pozostawia wiele do życzenia… Choć czasami zrobią coś ponad średnią.

Marcin Budzyk
8 lat temu

Napiszę na pewno. 🙂

Anonimowy
Anonimowy
8 lat temu

Marcinie, a znasz Sicily tej marki?? Jeśli tak, to co o nich sądzisz?