12 października 2015

Calvin Klein Euphoria Essence Men

Calvin Klein Euphoria Essence Men znajdziesz w perfumerii E-Glamour.pl

Calvin Klein Euphoria Essence Men

Ilość premier marki Calvin Klein może przerażać. Podejrzewam, że średnia z ostatnich lat podchodzi pod 10 zapachów na rok. Jedną z tegorocznych jest Euphoria Essence Men.

Skrapiam się tymi perfumami już od kilku dni i w sumie nie mam pomysłu na jakąś głębszą recenzję. Nie są ani bardzo złe, ani średnie, ani dobre. Można powiedzieć, że spowodowały „zatwardzenie” nosa. W końcu, na szczęście, udało się je przepchnąć…

Reklama perfum Calvin Klein Euphoria Essence Men

Zapach bez dwóch zdań nawiązuje do klasyka – Calvin Klein Euphoria Men. Brakuje mu jednak jego głębi i swoistego uroku. Euphoria Essence Men jest przykurzona z wyraźną nutą fiołka w stylu, który znamy z diorowego Fahrenheita. Ten fiołek, który sam w sobie nie jest wymieniamy w piramidzie nut, wziął się z bluszczu i zamszu. Do kreacji tych dwóch nut bardzo często wykorzystuje się absolut liści fiołka lub jego substytuty.

Całość jest jednak zdecydowanie mniej kontrowersyjna od pierwowzoru. Brak emocji w kompozycji niesie jednak duże szanse na komercyjny sukces.

Opinia końcowa o Calvin Klein Euphoria Men

Nie mam niestety możliwości porównanie bezpośredniego klasyka i tej nowej wersji, ale jestem prawie pewien, że klasyk pachniał intensywniej i był zdecydowanie bardziej „jakiś”. Ufam, że Calvin Klein Euphoria Essence Men nie zagrzeje miejsca na półkach perfumerii, bo to zdecydowanie nie jest zapach wielki i godny zapamiętania (a szukając zdjęć okazało się, że to jednak edycja limitowana 🙂 )


Nuty: drewno gwajakowe, bluszcz, bergamota, zamsz, jaśmin, biały pieprz, bób tonka, ambra
Rok premiery: 2015
Twórca: Jean Marc Chaillan
Cena, dostępność, linia: woda toaletowa dostępna w pojemności 50 i 100 mL
Trwałość: średnia, około 4-5 godzin

Perfumy podobne: Calvin Klein Euphoria Men

Pozostałe recenzje

Dołącz do dyskusji

Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Anonimowy
Anonimowy
8 lat temu

Moim zdaniem nawet euphoria (podstawowa wersja) jest słaba i nie jestem w stanie pojąć wielkiego zachwytu ludzi tym zapachem O.o Mateusz v

Anonimowy
Anonimowy
8 lat temu

Rany 🙁
Mam błagać na kolanach?
Dobrze błagam na kolanach o recenzje GUCCI POUR HOMME II
Perfuma jest juz jakis czas obecna na półkach. Należy się jej recenzja.