8 kwietnia 2016

Hugo Boss Ma Vie Pour Femme Intense

Perfumy marki Hugo Boss znajdziesz w perfumerii E-Glamour.pl

Hugo Boss Ma Vie Pour Femme Intense

Hugo Boss lansuje kolejne perfumy ze swojej kobiecej serii rozpoczętej zapachem Nuit Pour Femme. Tym razem do naszej oceny trafia wzmocnione Ma Vie Pour Femme Intense.

O dziwo, nie pachnie źle, a nawet nieco lepiej od klasycznej wersji Ma Vie Pour Femme. Odsłona Intense jest po prostu intensywniejsza i wzmocniona. Fraza „nieco lepiej” odnosi się do niuansów. Mam bowiem wrażenie, że tegoroczna odsłona ma większy stopień soczystości. Wydaje mi się też bardziej różana z cieniem niuansów konfiturowych. Podoba mi się też baza, która mimo deklaracji drzewnych syntetyków pachnie całkiem dobrze. Ważne jest też to, że przeciągnięto kaktusowo-kwiatowe tony do fundamentów i są one wyczuwalne do samego końca, którym jest prysznic lub kąpiel. Hugo Boss serwuje bowiem perfumy bardzo trwałe, które u mnie nigdy nie przestały pachnieć same. Zabijała je dopiero woda. Ma Vie Pour Femme Intense pod tym względem jest prymusem w rodzinie.

Grafika promujące perfumy Ma Vie Intense oraz flakony w największej pojemności

Opinia końcowa o Hugo Boss Ma Vie Pour Femme Intense

Rzetelny zapach z rodziny delikatnych kwiatów i owoców (choć owoców nie ma składzie, to syntetyki udające kwiat kaktusa mają owocowy wydźwięk).


Nuty: kwiat kaktusa, frezja, róża, akord drzewny, drewno cedrowe, jaśmin
Rok premiery: 2016
Twórca: b.d.
Cena, dostępność, linia: woda perfumowana dostępna w pojemności 30, 50 i 75 mL
Trwałość: świetna, powyżej 10 godzin

Pozostałe recenzje

Dołącz do dyskusji

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments