12 stycznia 2017

Eau de Lacoste L.12.12 Magnetic Pour Lui

Perfumy marki Lacoste znajdziesz w perfumerii E-Glamour.pl

Lacoste Eau de Lacoste L.12.12 Magnetic Pour Lui

Lacoste również rozpoczyna nowy rok od lansowania nowości. Na pierwszy ogień pójdzie Eau de Lacoste Pour Lui (Pour Homme) L.12.12 Magnetic

Historia stojąca za zapachem jest ciekawa i mogła markować naprawdę dobre perfumy. Tym razem mamy bowiem nawiązania nie tylko do historii Rene Lacoste, ale również Suzanne Lenglen. Pewnie mało kto wie, że tworzyli w przeszłości udaną parę mieszaną w tenisie i to ich imiona noszą dwa puchary, o które walczą współcześni tenisiści na kortach Rolanda Garrosa podczas wielkoszlemowanego Franch Open. Mężczyźni walczą o Puchar Muszkieterów (jednym z nim był Lacoste), Panie zaś o Trofeum Suzanne Lenglen. Na kanwie historii obu postaci można było zrobić naprawdę ciekawy zapach z kategorii sport.

Tak się jednak nie stało i L.12.12 Magnetic Pour Lui pachnie dość dobrze jak na Lacoste i słabo, jeśli brać pod uwagę perfumy jako ogół.

Reklama duetu Eau de Lacoste L.12.12 Magnetic

Początek jest drzewny i fiołkowy, ale przykurzony i syntetyczny. Czuć rozcieńczone nuty a’la Fahrenheit, które jednak szybko czmychają z kompozycji. Później całość staje się nieco bardziej zielona, choć brak jej soczystości. Wzrasta jednak stężenie tanich, drzewnych i ambrowych utrwalaczy, które już do końca będą wyznaczały ramy Eau de Lacoste L.12.12 Magnetic Pour Lui.

Na plus zaliczam stopień życia perfum, ponieważ zmieniają się wyraźnie na skórze: od fiołkowego początku, przez frakcje zieloną po drzewne syntetyki. Nie jest to oczywiście opowieść warta świeczki, ale wyróżnia produkt na tle konkurencji.

Eau de Lacoste L.12.12 Magnetic Pour Lui 50 mL oraz żel pod prysznic

Opinia końcowa o Eau de Lacoste L.12.12 Magnetic Pour Lui

W porównaniu do większości premier Lacoste, Magnetic Pour Lui prezentuje się dość dobrze. Trudno jednak zachwycać się czymś, co w dalszym ciągu jest przede wszystkim syntetyczne.


Nuty: bambus, fiołek, herbata, jałowiec, geranium, akord ambrowy
Rok premiery: 2017
Twórca: b.d.
Cena, dostępność, linia: woda toaletowa dostępna w pojemności 50 i 100 mL
Trwałość: dobra, około 7-8 godzin

Reklama perfum Lacoste Eau de Lacoste L.12.12 Magnetic Pour Lui

Pozostałe recenzje

Dołącz do dyskusji

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments