17 stycznia 2019

[NEWS] Guerlain Aqua Allegoria Ginger Piccante

Aqua Allegoria Ginger Piccante
Aqua Allegoria Ginger Piccante

 

Moi Drodzy, mam prawdziwą bombę. Jako pierwsza osoba na świecie z przyjemnością zapowiadam trzy nowe zapachy z kolekcji Guerlain Aqua Allegoria. Dzisiaj o Ginger Piccante

„Ginger Piccante” znaczy Pikantny Imbir. Zapach ten ma łączyć świeżą i kręcącą w nosie twarz tej przyprawy z jednoczesnym sorbetowym i słodkim wykończeniem. W piramidzie nut mają się też znaleźć akcenty kwiatowe.

Światowa premiera już niebawem.

Guerlain Aqual Allegoria Ginger Piccante będzie dostępna w pojemności 125 mL (100 mL w wersji lotniskowej i zapewne pojawią się też egzemplarze 75 mL-owe).

Przepraszam za jakość materiałów, lecz na chwilę obecną nie dysponuję niczym lepszym…

Guerlain Aqua Allegoria Ginger Piccante
Guerlain Aqua Allegoria Ginger Piccante

Najważniejsze cechy:

Charakterystyka:

Pozostałe recenzje

24 października 2021

Dior Miss Dior Eau de Parfum 2021

Wersji poprzedniej nie pamiętam (choć opisałem na blogu). Znam tę jeszcze wcześniejszą, która miała wyczuwalny paczulowy niuans i była naprawdę dobra – możliwa do zapamiętania…
A teraz mamy perfumy Dior Miss Dior Eau de Parfum 2021

Dołącz do dyskusji

Subscribe
Powiadom o
guest
12 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Anonimowy
Anonimowy
2 lat temu

(Y)

Anonimowy
Anonimowy
2 lat temu

co za szpiegostwo przemysłowe :-p

Ania
2 lat temu

Marcinie! Bardzo, bardzo proszę Cię o radę… Valentino Donna Rosa Verde, Guerlain Herba Fresca czy Limon Verde? Chciałabym mieć wszystko. Chociaż szczerze mówiąc najmniej pamiętam Limon Verde. Czy możesz jakoś pomóc w wyborze?

Anonimowy
Anonimowy
2 lat temu

Witam, czy zna Pan zapach guerlain champ elysee? Czy są to perfumy warte uwagi?

Anonimowo
Anonimowo
2 lat temu
Reply to  Anonimowy

Piękne są

恵理
2 lat temu

Ooo, dzięki za newsa! Ja czaję się właśnie na imbirowe Eau de Sisley 3, ale w takim razie chyba się wstrzymam z zakupem. Marcinie, czy wiadomo może mniej więcej, kiedy Ginger Piccante trafi do sprzedaży?

Marcin Budzyk-Wermiński

Wszystkie są ciekawe, ale propozycje Guerlain są według mnie najciekawsze, choć różnią się między sobą

Marcin Budzyk-Wermiński

Warte uwagi

Marcin Budzyk-Wermiński

Kwiecień-maj najprawdopodobniej

Ania
2 lat temu

Dziękuję Ci bardzo. Trudny to wybór… Niestety podoba mi się wiele zapachów ale te Jedyne (Gucci Eau De Parfum II) są już wycofane, a ja wciąż szukam tych, które mogłyby mi je zastąpić…

Małgorzata
Małgorzata
2 lat temu

Witam. Wczoraj miałam okazję poznać zapachy Ginger piccante i Flora cherrysia, są już dostępne w S. Oba piękne ale mi bardziej przypadł do gustu ” imbir”, pozdrawiam.

Katarzyna
Katarzyna
2 lat temu
Reply to  Małgorzata

Ja fanka aqua allegorii już po testach. Ginger piccante ładne, imbir wyczuwalny na początku, ale później zostaje tylko róża, moim zdaniem mocniejsza niż w innych różanych aqwach (flora rosa, rosa magnifica, rosa rossa). Tutaj róża bardzo przypomina bułgarskie olejki różane sprzedawane w drewnianych pudełeczkach jako souvenir bułgarski. Jeśli ktoś nie lubi – odradzam, bo zapach bardzo mocny i może boleć głowa. Flora cherrysia, z bólem serca stwierdzam – zapach mydła Luksja. Najgorsza ze wszystkich dotychczasowych aqw (znam wszystkie). Ciekawa jestem coconut fizz ale pewnie będzie dostępny jako traveller exclusive na lotniskach, bo w perfumerii S. nie słyszały panie o nim.