20 grudnia 2020

Mysia 3 w polskim wydaniu ELLE

Z prawdziwą przyjemnością przeczytałem kilka ciepłych słów o Mysiej 3. Fragment o unikatowych perfumach – to o Impressium 🙂

Przy okazji wspomnę, że jesteśmy czynni bez przerwy w standardowych godzinach. Jedynie w Wigilię i Sylwestra do 14:00.

Na bieżąco realizujemy też wysyłki świąteczne – zamówienia złożone i opłacone do 22. grudnia, do godziny 11:00 mają gwarancję dostawy przed Świętami.

Działamy bez przerwy również po 28. grudnia, ponieważ Mysia 3 nie jest galerią, a traktowana jest jako butik przy ulicy handlowej (tak jak Impressium przy Piotrkowskiej w Łodzi – które działa bez przerwy w każdy wtorek i środę).

Perfumeria Impressium ELLE Mysia 3

Pozostałe recenzje

Dołącz do dyskusji

Subscribe
Powiadom o
guest
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Łukasz
Łukasz
4 lat temu

A Ty rezydujesz w Warszawie czy w Łodzi?

Anka
Anka
4 lat temu

A ja z pytaniem z innej beczki – czy wiesz może kiedy będzie ponownie dostępne Bois Lumiere Anatole Lebreton?