11 lutego 2021

Święto Miłości na MYSIEJ 3 (13 lutego, sobota)

Święto Miłości Mysia 3

Ostatnie kilka dni było dla mnie szalonych, stąd dopiero teraz mogę Was zaprosić na Święto Miłości

To wydarzenie, która odbywa się pod patronatem Magazynu Usta w Domu Handlowym Mysia 3.

W tym niełatwym okresie dodatkowo spotęgowanym zimową aurą skupmy się na miłości i radości. Specjalnie dla nas wszystkich 13 lutego zmieniamy trzecie piętro domu handlowego Mysia 3 w centrum prawdziwej miłosnej przyjemności. W trakcie kiermaszu zobaczycie autorskie propozycje prezentów walentynkowych dla niej i dla niego. Polskie rzemieślnicze marki pokażą to, co mają najlepszego w swojej ofercie. Pobudzające zapachy, biżuteria, piękne świece o kształtach ciała, eleganckie dodatki i kosmetyki do dbania o  męskie brody, a może bukiet kwiatów – wszystko to już 13 lutego na Mysiej 3!

Jeśli brak Wam czasu na poszukiwania idealnego prezentu dla Waszej Walentynki obowiązkowo odwiedźcie Święto Miłości online. Pomiędzy 2 a 9 lutego oddajemy nasz Instagram oraz Facebook markom, które chcą pomóc Wam spędzić Walentynki w aurze przyjemności. Przez tydzień będziemy publikować pomysły na walentynkowe prezenty, prezentować unikalne marki, publikować miłosne artykuły i poradniki. Stay tuned!

A jeśli mowa o miłości, to koniecznie polecam też odwiedzić Impressium i poznać najnowszy zapach marki Anatole Lebreton: Fleur Cachee – poświęcone wanilii perfumy inspirowane historią miłosną prekolumbijskiej Ameryki, a mające pachnieć jak drewniany galeon wypełniony najdroższymi przyprawami…

Anatole Lebreton Fleur Cachee

 

 

Pozostałe recenzje

Dołącz do dyskusji

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments