15 grudnia 2010

Perfumy Comme des Garcons w Polsce- bieżące informacje

Zapachów Comme des Garcons w Polsce na chwilę obecną nie ma. Sklep, gdzie były dostępne- RS 1 na Koszykowej 1 zostaje zamknięty. Powód- kolosalny wzrost czynszu. (Pewnie do końca roku zostanie zamknięty na amen)

Kolekcja odzieżowa RS1 zostanie przeniesiona do HashXXIV na rogu Koszykowej/Mokotowskiej. Los perfum jest niepewny. Nic konkretnego nie udało mi się ustalić, ale w kuluarach mówi się, że Robert Serek NIE zrezygnuje z zapachów Comme des Garcons, bo jest to kura znosząca złote jajka.

Przypomnę, że w 2007 roku po wygaśnięciu ostatniej Partyzantki zainteresowanie przejęciem marki Comme des Garcons wyraziła podobno perfumeria Quality Missala. Pan Serek miał jednak pierwszeństwo i otworzył sklep pod własnym logo w wyznaczonym przez Paryż/Tokio terminie, w którym oferował zapachy i ubrania CdG. Później zresztą Pani Stanisława mówiła, że nie wyobraża sobie w swojej perfumerii zapachów typu Escentric Molecules czy Comme des Garcons

Teraz mamy rok 2011. Marka Comme des Garcons jest bez wątpienia najcenniejszą marką niszową na świecie (obok L’Artisan i Frederic Malle). Dla fanów kompozycji informacja jest jedna. Trzeba czekać…

O wszystkim będę Was informował na bieżąco. Na pewno trochę informacji uda mi się ustalić w najbliższy weekend.

Fot. nr 2 z nstperfume.com

Pozostałe recenzje

Dołącz do dyskusji

guest
7 Komentarze
Najstarsze
Najnowsze Najwięcej głosów
Anonimowy
Anonimowy
15 lata temu

jak by zamiast paru szmat zainwestowali w erfumy to korona by im nie spadla i nie mieliby klopotow.

Anonimowy
Anonimowy
15 lata temu

Byłam tam również swego czasu. Koszulki za kilkaset złotych, jakieś dziwaczne kostiumy za parę tysięcy i buty takie same. Wystarczy zrezygnować z paru tych beznadziejnych kiecek i uzupełnić linię perfum. Zresztą nie wierzę, że to z powodu kasy. Może komuś po prostu nie chce sie składać zamówień albo jest to zbyt pracochlonne. Przecież te perfumy sprzedają się świetnie… Dziwne to wszystko. Ktoś coś kręci
Ala

Łukasz
15 lata temu

Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

Marcin Budzyk
15 lata temu

* Łukaszu… Przykro mi, ale komentarze, które są na tak niskim poziomie będę usuwał. Nie znasz Pana Roberta, więc nie oceniaj… Zresztą ja też go nie znam…

Marcin Budzyk
15 lata temu

* Anonimowy i Alu… Zgadzam się z Wami w 100 %. Niektóre elementy kolekcji Comme des Garcons są tak drogie, że za ledwie parę sztuk takich ubrań można kupić kilkadziesiąt butelek perfum. Szkoda, że właściciel nie bierze tego pod uwagę… A może bierze, a my o czymś nie wiemy. Sprawa zagadkowa, ale ufam, że się rozwiąże.

Łukasz
15 lata temu

Nie oburzaj się Marcinie. Przecież to norma wśród warszafki.

Marcin Budzyk
15 lata temu

* Nie będę z Tobą więcej dyskutował. Ostatnio Twoje komentarze są bardzo nie na miejscu.