26 marca 2010

Viktor & Rolf, Eau Mega

Perfumy marki Viktor &Rolf; znajdziesz w perfumerii E-Glamour.pl

Cóż ja mogę powiedzieć a czego nie mogę o najnowszej kompozycji z Niderlandów. Na pewno wszyscy liczyli na powtórkę piorunującego efektu Flowerbomb. Tego nie udało się powtórzyć, niestety. Po cichu powiem, że w stosunku do oczekiwań Eau Mega okazało się klapą. Inspiracja heroiną jakoś przeszła bez echa. Udział Raquel Zimmermann to jednak mało ciekawy pomysł na promocję. Kampania wieje sprzecznościami, bo trochę retro, trochę nowoczesności, drapacze chmur i ta kreowana na staroświecką butla. Średnio.

Sam zapach nie jest całkiem zły. Gruszkowy, z niewielką ilością pudru i fiołka na początku. Pozytywnym zaskoczeniem jest soczysta, niemal chrupiąca łodyga w głowie i sercu tych perfum. Mięsistość wykonana jest tu kapitalnie i z werwą. Szkoda, że wszystko pada po niedługim czasie. Eau Mega stacza się w żenadę reprezentowaną przez syntetyki piżma, mydlane i nijakie akordy, o których nie da się nic powiedzieć, bo są tak pozbawione charakteru. Nut drzewnych nie wykryto. W sumie jestem na „nie”. Dzień spędzony z Eau Mega to dzień stracony.

Nuty: bazylia, fiołek, gruszka, cytryna, jaśmin, piwonia, nuty morskie, cashmeran (drzewo kaszmirowe- wymysł laboratorium), piżmo, drzewo cedrowe, drzewo sandałowe
Rok powstania: 2009
Twórca: Olivier Polge

Pozostałe recenzje

Dołącz do dyskusji

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments