17 grudnia 2010

Wyszło szydło z worka, czyli nowe niszowe miejsce w Warszawie.

I już wiem coś więcej ws. Comme des Garcons. Postanowiłem zasięgnąć wiedzy u źródła, czyli bezpośrednio u p. Roberta- właściciela sieci koncepcyjnych sklepów i butików (m. in. Hash XXIV, RS1)

Jak się dowiedziałem p. Serek wcale nie zwija pachnącego interesu a wręcz przeciwnie…Nie znam konkretnych dat otwarcia nowego siedliska olfaktorycznej rozpusty ;), ale na pewno będzie to szybciej niż później. Pewnie na początku przyszłego roku w Hash XXIV.

A teraz najlepsza część. Ma tam powstać pachnący kącik, gdzie oprócz marki Comme des Garcons znajdziemy inne brandy… Już nie mogę się doczekać… Jak by nie patrzeć powstanie Trójkąt Bermudzki, którego wierzchołki będzie stanowiło GaliLu, Horn & More i właśnie Hash XXIV… Gotówka będzie ginąć w nieznanych okolicznościach…

Pozostałe recenzje

Dołącz do dyskusji

guest
3 Komentarze
Najstarsze
Najnowsze Najwięcej głosów
Piotrek
15 lata temu

Przez internet tez będzie?

Marcin Budzyk
15 lata temu

O to nie pytałem, ale pewnie tak. To zależy też od konkretnych marek. CdG pewnie będzie.

Dominkab
15 lata temu

Chciałabym wreszcie w PL zobaczyć CB IHP 😉