4 lutego 2012

[NEWS] Etat Libre d’Orange Bijou Romantique

Słodkie wieści z Republiki Wolnej Pomarańczy. Niebawem pojawią się dwa nowe zapachy. Dziś o pierwszym. Bijou Romantique ma być z pachnidłem przeznaczonym dla kobiet, choć znają Etat Libre d’Orange to pierwiastek męski również będzie obecny w kompozycji.

Opowieść marketingowa o zapachy jest bogata, ale zbyt barokowo przesadzona moim zdaniem. Spece od opisów osadzają perfumy w ramy klejnotu zdobiącego kobietę. Niezbędnego i wyjątkowego. W każdym razie to mało ważne, bo istotny jest sam zapach. Ten zapowiada się nieźle. W nutach głowy zobaczymy bergamotkę, różowy pieprz i inne cytrusy; dalej będzie kokos, ylang ylang, szałwia i irys. Baza z kolei ma zawierać wanilię, wetiwer… Czytaj dalej… i benzoin i to właśnie ona budzi iskierki w moich oczach, bo podobnie skonstruowana była ta w Like This (które zgarnęło sześć Księżycowych Albatrosów w 2010).

Etat Libre d’Orange Bijou Romantique będzie dostępny w pojemności 50 mL jako woda perfumowana.

Info i fot za ausliebezumduft.com

Pozostałe recenzje

24 października 2021

Dior Miss Dior Eau de Parfum 2021

Wersji poprzedniej nie pamiętam (choć opisałem na blogu). Znam tę jeszcze wcześniejszą, która miała wyczuwalny paczulowy niuans i była naprawdę dobra – możliwa do zapamiętania…
A teraz mamy perfumy Dior Miss Dior Eau de Parfum 2021

Dołącz do dyskusji

Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Anonimowy
Anonimowy
9 lat temu

filipnski boy zpaowiada sie lepiej