29 września 2014

Salvatore Ferragamo Emozione [NEWS]

Salvatore Ferragamo Emozione

Salvatore Ferragamo przedstawia nowy zapach na rok 2015 – Emozione.

Perfumy pojawią się na sklepowych półkach przed Walentynkami. Opisywane są jako klasyczne, elegancki i kobiece. Pod względem olfaktorycznym mają eksplorować obszary kwiatowego szypru.

Spis nut nie wygląda imponująco: bergamotka, irys, brzoskwinia, piwonia, róża, heliotrop, paczula, zamsz, piżmo. Emozione będzie wodą perfumowaną dostępną w pojemności 30, 50 i 90 mL.

Istotne jest jednak to, że twarzą nowych perfum Ferragamo została polska modelka – Małgosia Bela. Twórcą kompozycja zapachowej jest zaś Alberto Morillas.

Pozostałe recenzje

24 kwietnia 2026

Nortean Ertale

Absolut z liści czarnej porzeczki pochodzący z północnego kraju, którego nie znamy zbyt dobrze…

Dołącz do dyskusji

guest
8 Komentarze
Najstarsze
Najnowsze Najwięcej głosów
Opinie w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Anonimowy
Anonimowy
11 lata temu

Lubię Małgosię, jest śliczna 🙂 A perfumy…wygląda, że nie dla mnie.
Maria

Anonimowy
Anonimowy
11 lata temu

Ciekawy flakonik-przypomina mi trochę organzę 🙂 Jednak po składzie widać,że szału raczej nie będzie. Asia

Porcelanowa
11 lata temu

Flakon naprawdę ładniutki, choć mógłby być w tonacji bieli i czerni. 😉 A Małgosia ma intrygującą urodę – to może być naprawdę udana kampania reklamowa. 😉

Julia251069
11 lata temu

Poczekamy, powąchamy 🙂 Uwielbiam Signorinę więc daję szansę i temu zapachowi

Anonimowy
Anonimowy
11 lata temu

Nie mogę doczekać się kampanii, Małgosia to moja ulubiona modelka. 🙂 Do tej pory zapachy Ferragamo jakoś do mnie nie przemawiały, nie zanosi się, żeby było inaczej… ale się okaże. 🙂 MR.

Anhedonia
11 lata temu

Akurat kampania reklamowa, to coś, co najmniej mnie interesuje 😉

Anonimowy
Anonimowy
11 lata temu

Hmm hmm hmm… przypadkiem się stało iż jestem posiadaczką tych perfum (nawet nie sądziłam że to jakaś nowość;p) i może nie potrafię zapachów rozkładać na czynniki pierwsze jak co niektórzy ale ich zapach mogę opisać jako pudrowo-kremowy i ciepły,bardzo długo się utrzymuje i ciągnie ogonkiem,sama nie wiem co o nim myśleć,z jednej strony nie powoduje we mnie efektu ,,WOW,, ale z drugiej..jest w nim coś,co sprawia,że mnie przyciąga,intryguje i kusi…ale to jeszcze jednak nie jest ,,ten jedyny,,będę szukać dalej,chyba że ktoś zna piękny ,,kremowy,, zapach?
Pozdrawiam 😉 -Natalia-

Anonimowy
Anonimowy
11 lata temu

Marcinie – zapach jest już dostępny w Sephorze – kiedy można będzie się spodziewać recenzji? 🙂 🙂 🙂