14 listopada 2016

Ermenegildo Zegna Z Zegna Milan

Perfumy marki Ermenegildo Zegna znajdziesz w perfumerii E-Glamour.pl

Ermenegildo Zegna Z Zegna Milan

Czas zakończyć przygodę z kosmopolitycznym trio Ermenegildo Zegna. Dziś o Z Zegna Milan

To kompozycja jedyna w swoim rodzaju i prawdziwie wyjątkowa. Figa połączona z efektem kadzidła kreowanym przez szałwię. Robi to wielkie wrażenie, chociaż syntetyczne jest po zbóju: i figa, i wszystko inne.

Zapach dosłownie wżera się w nos. Przypomina rozgrzany, mokry i zielony plastik, który zmieszano z wonią palonego kościoła. Dodam, że w tym kościele tuż przed pożarem polakierowano wszystkie drewniane elementy. I w sumie mogłoby to być Boże Narodzenie, bo czuć jakąś choinkową nutę też.

Przewąchałem w swoim życiu dużo fig i ta w Z Zegna Milan faktycznie jest figą, ale tak plastikowej kreacji tego owocu nie wąchałem nigdy. Najlepsze jednak jest to, że w gruncie rzeczy są to perfumy przyjemne i wcale nie odstraszają tym swoich aromatem. Nuty zielone zdają się naelektryzowane, dym nie jest strikte kadzidlany, ale bardziej przypomina palony miks wielu rzeczy (drewna, plastiku, lakierów, opon…)

Opinia końcowa o Ermenegildo Zegna Z Zegna Milan

Pomysł na zrobienie perfum na pewno tu był i na pewno udało się Trudi Loren pokazać coś niezwykłego. Problemem jest jednak płaskość kompozycji i jej mała zmienność. Mimo tego uważam, że to najciekawiej skonstruowany zapach z serii.

Nuty: figa, szałwia, drewno sandałowe
Rok premiery: 2016
Twórca: Trudi Loren
Cena, dostępność, linia: woda toaletowa dostępna w pojemności 100 mL
Trwałość: bardzo dobra, powyżej 10 godzin

Pozostałe recenzje

Dołącz do dyskusji

Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
HAYABUSA 88
7 lat temu

Ten komentarz został usunięty przez autora.