4 czerwca 2018

Podróbki perfum – spraw kilka

Marcin Budzyk-Wermiński nezdeluxe.pl

Moi Drodzy,

ostatnio (25. maja) znowu miałem przyjemność gościć w studio programu „Pytanie na Śniadanie” i opowiedzieć słów kilka o podróbkach perfum.

Temat ten (jak zawsze w przypadku moich występów w telewizji) wzbudził dużo emocji na grupach dyskusyjnych. Pragnę raz jeszcze podkreślić, że w programach telewizyjnych mamy do dyspozycji zaledwie kilkaset sekund na nakreślenie problemu i absolutnie nie ma możliwości wyjaśniania, precyzowania i wchodzenie w szczegóły. Celem takich występów jest tylko przekazanie haseł kluczowych, które można później wykorzystać poszukując dokładniejszej wiedzy w internecie.

Zapraszam do krótkiego materiału:

Pozostałe recenzje

Dołącz do dyskusji

Subscribe
Powiadom o
guest
4 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Anonimowy
Anonimowy
2 lat temu

Panie Marcinie, czy przewiduje Pan wprowadzenie wysyłki w Impressium do paczkomatów? Byłoby to wielkie udogodnienie dla klientów.
Pozdrawiam G-zia

Marcin Budzyk-Wermiński

Na chwilę obecną istnieje możliwość kurierem DPD, który doręczy przesyłkę w dowolne miejsce w kraju i to bez konieczności wychodzenie z domu lub pracy, pod same drzwi
Pozdrawiam,

Anonimowy
Anonimowy
2 lat temu

Opcja zapewne super dla osób pracujących stacjonarnie dla pozostałych pozostawienie przesyłki w paczkomacie jest jednak zdecydowanie lepsze.
Szkoda, że jest to niemożliwe .
Pozdrawiam

Laura
Laura
1 rok temu

Minął już ponad rok od tego wpisu, ale w kwestii oryginalności zastanawiam się nad oryginalnością perfum w reklamowanej na tym blogu drogerii internetowej El Nino Parfum – ze względu na ogromne różnice w porównaniu z cenami w internetowych drogeriach S i D. Np. Guerlain Insolence 50 ml EDP – obecnie 469 zł na Sephorze, 136,51 zł na El Nino. Wiadomo że jest to zupełnie inny model biznesowy, ale nawet biorąc to pod uwagę trochę trudno zrozumieć ponad 3-krotną różnicę w cenie. Stąd zastanawiam się, czy można im ufać.