14 września 2018

Prada Candy Sugar Pop

 

Prada Candy Sugar Pop
Prada Candy Sugar Pop

 

Dzisiaj Prada Candy Sugar Pop, czyli ostatnia nowość marki, która jeszcze do Polski nie trafiła, ale być może trafi niebawem

Teoretycznie nowa odsłona Candy ma być interpretacją bardziej młodzieńczą i niezobowiązującą. Prawdą jest to tylko w połowie, ponieważ Sugar Pop jest na pewno mniej słodkie od klasycznych Candy Eau de Parfum. Ich słodycz jest też nie do końca dosłowna z powodu wielu jej źródeł. Mamy zatem cukier z cytrusów, pewną dozę szminkowej, tłustej brzoskwini i, co oczywiste, karmel z wanilią. Ten ostatni duet nie wychodzi jednak na pierwszy plan.

Prada Candy Sugar Pop będzie też najbardziej kobiecą z wariacji tej rodziny za sprawą wyraźnie wyczuwalnego bukietu białych, chłodnych kwiatów. To taka kropla Pleasures wrzucona do oceanu dość taniej, masowej słodyczy.

Prada Candy Sugar Pop 50 mL
Prada Candy Sugar Pop 50 mL

Nie powiedziałbym jednak, że te perfumy są typowym przedstawicielem nurtu gourmand, a zestawienie kosmetycznej brzoskwini i kwiatów sprawia, że nabiera nawet pewnej elegancji.

Testowałem te perfumy przez kilka miesięcy i w swoich notatkach (oraz pamięci) mam wzmiankę o tonach zielonych i pewnych frakcjach znanych z Pink Sugar Aquoliny, choć z perspektywy dzisiejszego dnia nie są to elementy o wielkim znaczeniu.

Opinia końcowa o Prada Candy Sugar Pop

Prada serwuje nam chyba najmniej kontrowersyjny zapach z linii Candy. Podstawową wadą pozostaje dość duża syntetyczność i tani wydźwięk składników, lecz należy docenić ich dobre skomponowanie i fakt, że perfumy przemieszczają się po szerokim wachlarzu wrażeń węchowych.

 

Najważniejsze cechy:

  • charakter: delikatna słodycz brzoskwiono-waniliowa
  • + duża zmienność
  • – tani wydźwięk całości
  • + ciekawie wplecione wątki poboczne: kwiatowe, zielone i in.

Nuty: bergamotka, jabłko, brzoskwinia, wanilia, karmel, cytrusy
Rok premiery: 2018
Twórca: Daniela Andrier
Cena, dostępność, linia: woda perfumowana dostępna w pojemności 30, 50 i 80 mL
Trwałość: dobra, około 6-7 godzin

Reklama perfum Prada Candy Sugar Pop

Prada Candy Sugar Pop - reklama
Prada Candy Sugar Pop – reklama

Najważniejsze cechy:

Charakterystyka:

Pozostałe recenzje

Dołącz do dyskusji

Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Anonimowy
Anonimowy
4 lat temu

dla mnie ładne ale bardzo nietrwałe 🙁