18 stycznia 2019

Hugo Boss Hugo Reversed

Hugo Boss Reversed
Hugo Boss Reversed

 

Hugo Reversed to kolejne męskie perfumy marki Hugo Boss, które wpisują się w obraz firmy i poprzednich premier

Zaletą niewątpliwą jest fakt, że Hugo Reversed nie powala sztucznością, jak często czynili jego poprzednicy. Powiem więcej: może się on podobać i w kategorii świeżych kompozycji na lato powinien się obronić, jeśli ktoś nie poszukuje arcydzieł sztuki perfumeryjnej.

Cytrusy są głównym motywem Hugo Reversed, który nie tylko rozpoczyna, ale i kończy tę opowieść. Są męskie, delikatnie słodkie, metaliczne. Na pewno użyto tony różnych utrwalaczy, aby zatrzymać je aż do fundamentów, lecz przy tym trzeba wspomnieć, że Hugo Boss nie dusi nas żywcem taniością czy kurzem.

Hugo Boss Hugo Reversed 125 mL
Hugo Boss Hugo Reversed 125 mL

Gdzieś w sercu odnajduję cień czegoś wodnego, może morskiego. Pojawia się też stereotypowa świeżość męskich żeli pod prysznic, a momentami czuć ziołowy akcent z drobinkami cukru. Generalnie sposób, w jaki pachnie Reversed nie jest tragiczny, chociaż wydźwięk całości raczej podąża w stronę perfum niskiej półki. Czuć, że składniki są niskiej jakości, i że kompozycja bazuje na ingrediencjach syntetycznych. Jest jednak dobrze zmieszana.

Opinia końcowa o Hugo Boss Hugo Reversed

Bardzo współczesny, masowy zapach sportowy, który jednak prezentuje poziom wyższy niż standardowe premiery tego segmentu (tylko trzeba pamiętać, że premiery TEGO typu w większości pachną dramatycznie słabo).

 

Najważniejsze cechy:

  • charakter: sportowo-cytrusowy
  • + utrzymany do bazy akord cytrusów
  • +/- ciekawe, choć o małym znaczeniu wstawki innych akordów
  • – niska jakość składników i tuzinkowy charakter

Nuty: grejpfrut, bergamotka, wetiwer, akord grejpfrutowo-drzewny z dwóch izomerów molekuły Pamplewood (jeden pachnie grejpfrutem, drugi drewnem)
Rok premiery: 2019
Twórca: b.d.
Cena, dostępność, linia: woda toaletowa dostępna w pojemności 75 i 125 mL
Trwałość: średnia, około 4-5 godzin

Reklama perfum Hugo Boss Hugo Reversed

Najważniejsze cechy:

Charakterystyka:

Pozostałe recenzje

Dołącz do dyskusji

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments