14 marca 2021

ZŁOTY NOS 2020 dla Sylvaine Delacourte Valkyrie

ZŁOTY NOS PANI 2020

Moi Drodzy,

z prawdziwą radością przyjąłem informację, że po raz drugi z rzędu najbardziej prestiżowa nagroda perfumeryjna w Polsce – ZŁOTY NOS magazynu PANI – trafiła w ręce mojej perfumerii. Dziękuję podwójnie, ponieważ zeszłoroczna (dla Nicolai Baikal Leather) uległa zniszczenia i mimo zdobycia tytułu – zostałem bez statuetki. I nawet nie wiecie, jak przyjemne jest trzymanie w dłoniach tego trofeum 🙂

Perfumy Sylvaine Delacourte Valkyrie, autorstwa Maurice Roucela i Sylvaine Delacourte, jako najciekawsza z zeszłorocznych premier w Impressium, zasługuje na nie z całą pewnością (recenzja KLIK), choć konkurenci również byli wspaniali.

Pełny spis laureatów wraz z piękną sesją zdjęciową powstałą we współpracy z marką Apart znajdziecie w najnowszym, marcowym wydaniu PANI.

Pochwalę się też, że już odebrałem moją statuetkę – jest cała i zdrowa. Niebawem z pewnością pojawi się w jednej z moich perfumerii, a prawdopodobnie też na blogu.

Dziękuję

valkyrie 100 mL sylvaine delacourte

 

 

Valkyrie 30 mL

Pozostałe recenzje

Dołącz do dyskusji

Subscribe
Powiadom o
guest
7 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Achna
Achna
27 dni temu

Brawo! Wspaniała Wiadomość.

Marek
Marek
27 dni temu

BRAWO , BRAWO , BRAWO !!!!!!
Gratuluję serdecznie i pozdrawiam !!

Dorota
Dorota
27 dni temu

Gratuluję,bardzo się cieszę.Pozdrawiam serdecznie.

Justyna R.C.
Justyna R.C.
27 dni temu

Gratulacje serdeczne!!! Zaraz spryskam się Valkyrią!!!! Uściski!!!

Ola
Ola
27 dni temu

Zloty Nos należal się Valkirii oraz Panu za to krzewienie prawdziwej kultury perfumeryjnej i dobrego smaku…bez zadzierania nosa;)
Gratulacje!

Leokadia
Leokadia
22 dni temu

I ja przyłączam się do tych gratulacji jako (od wczoraj) szczęśliwa posiadaczka tych perfum. Zachwycające jest to że dzięki Tobie, Marcinie , udało mi się poznać kolejny zapach który nie jest poprostu ładny czy dobrze zrobiony , ale jest JAKIŚ, ma swój jedyny i unikalny charakter którego nie sposób z niczym pomylić. Wspaniałe doświadczenie. Wielkie dzięki!