7 czerwca 2022

Promocja i rabaty od marki Essential Parfums na koronny BOIS IMPERIAL

 

Moi Drodzy,

z prawdziwą przyjemnością dzielę się informacją, że od teraz do piątku (10.06, 23:59) możecie skorzystać ze specjalnej oferty, którą otrzymałem od marki Essential Parfums na ich koronny zapach – Bois Imperial.

Jestem pierwszym i jedynym twórcą na świecie, który ma taki rabat od marki (5%)

Co więcej, oprócz niego otrzymujecie też darmową wysyłkę DPD.

A przy zakupie 5 sztuk Bois Imperial (z rabatem 5%) o pojemności 100 mL dołączony zostanie prezentowy, promocyjny flakonik 100 mL Bois Imperial. Jest to więc w praktyce rabat powyżej 20% na Bois Imperial. Przy zakupie 10 sztuk będą to dwa flakoniki itd…

Promocje więc łączą się ze sobą.

Bois Imperial w Impressium: KLIK

Aby skorzystać z promocji nie trzeba nic robić poza zapłatą za flakonik – cena jest zmieniona automatycznie na stronie Impressium. Przy zakupie 5 egzemplarzy również dodawany będzie flakonik 100 mL do paczki (ręcznie, w chwili pakowania)

Produkty będą rezerwowane z momentem dokonania płatności.

Podczas promocji nie wysyłamy ZA POBRANIEM.

Pozostałe recenzje

Dołącz do dyskusji

Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Łukasz
Łukasz
11 miesięcy temu

Nie wiem o co chodzi z tym zapachem, ale co go wącham w perfumerii, to prawie nic go nie czuję :). Nie wiem, czy to kwestia samego zapachu czy mojego węchu.

Joanna M.
Joanna M.
11 miesięcy temu

Ja tak mam🙃🤗🙃. Zapach jest cuuuuudowny i długotrwały. Quentin Bisch jest genialnym perfumiarzem, polecam Ganymede(dla mnie numer 1) i Encelade stworzone dla Marc Antoine Barrois – najwyższa półka perfumiarstwa😘😘😘