1 października 2023

Armani Stronger With You Amber

Armani Stronger With You Amber

Widzimy tu tony syntetycznej tonki, której nawet nie deklarowano w składzie. Podobnie rzecz się ma z cynamonem. Wyjaśnienie kilka akapitów niżej. Póki co telegraficzny skrót.

Mamy tu oblepiającą słodycz sztucznej wanilii i lawendy, które robią nam zapach tak ulepny, tak wtórny i tak sztuczny, że zęby bolą. Zatem doświadczamy słodziaka-ulepiaka w pełnej krasie. Mój zawód jest tym większy, że liczyłem na najlepszą z odsłon Stronger With You, a dostałem perfumy totalnie bez charakteru. Są bowiem martwe w swojej słodyczy, więc nawet inne flankery prezentują się ciekawiej.

W składzie INCI znajdziemy na wysokiej pozycji hasło „coumarin” oraz duet „eugenol” i „cinnamal”. Pierwsza pozycja jest dowodem na użycie syntetyków tonki, a drugi zestaw świadczy o obecności molekuł imitujących cynamon. Sama frakcja tonkowa w Stronger With You Amber pachnie bardzo chemicznie, więc już „na nos” możemy poznać, że nie jest to naturalny absolut. Co do cynamonu można mieć wątpliwości, ponieważ to efekt mniej widoczny na drugim planie. Natomiast gdyby faktycznie perfumiarz użył naturalnego cynamonu, to pewnie materiały reklamowe by o tym mówiły. A skoro nie mówią, to mogę przypuszczać, że mamy znowu rozwiązania budżetowe, czyli sztuczną namiastkę.

Opinia końcowa o perfumach Armani Stronger With You Amber

Zapach nie do zapamiętania. Wtórność, nuda i tanie marketingowe chwyty, żeby nędzny skład wypromować na perfumy luksusowe.

Kampania perfum Stronger With You

Wszystkie zdjęcia i materiały oficjalne pochodzą ze strony armanibeauty.ae

Najważniejsze cechy:

charakter: słodziak-ulepiak

  • – niska jakość składników
  • – wtórność

Charakterystyka:

Nuty: lawenda, wanilia, akord ambrowy

Rok premiery: 2023

Twórca: b.d.

Cena, dostępność, linia: woda perfumowana dostępna w pojemności 50 i 100 mL

Trwałość: bardzo dobra, około 8-9 godzin

Pozostałe recenzje

Dołącz do dyskusji

Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Magdalena 2
Magdalena 2
6 miesięcy temu

A gdzie można przetestować? Już wiele miesięcy temu negatywnie wypowiadano się o tym zapachu.