11 grudnia 2010

Myć się czy nie myć… oto jest pytanie

Artykuł Joanny Bojańczyk dla Rzeczpospolitej o zwyczajach higienicznych…
KLIK

Pozostałe recenzje

Dołącz do dyskusji

guest
4 Komentarze
Najstarsze
Najnowsze Najwięcej głosów
Piotrek
15 lata temu

Nikt nie komentuje, bo wszyscy się myją – wszak sobota 😉

Marcin Budzyk
15 lata temu

Ja swój tygodniowy prysznic właśnie wziąłem parę godzin temu. Następny w czwartek :PPPPP A głowę to dopiero na święta albo na Sylwestra. :PPPPPP

Anonimowy
Anonimowy
15 lata temu

W sobotę wieczorem zawsze jest niskie ciśnienie wody…

Anonimowy
Anonimowy
15 lata temu

I brakuje cieplej…

No coz, dla wielu, bardzo wielu Polakow szczytem higieny sa kapiele w soboty i tym sie chwala w towarzystwie.
Nie zauwazylam, zeby Polki stosowaly jakies namiastki w postaci cytryny czy chusteczek -to tez trzeba kupic.
Generalnie, w porownaniu do czasow sprzed 10-15 lat jest duzo lepiej, szczegolnie jesli chodzi o mlodych ludzi.( obserwacje wlasne)
Pozdrawiam
Agnieszka
PS Panie Marcinie, prosze aktualizowac facebooka 🙂