12 czerwca 2010

Komis perfum niszowych (skup/sprzedaż)

Czy taki biznes nie byłby dobrym rozwiązaniem? Z możliwością sprzedaży przez internet i skupem perfum w Warszawie.
Plusem na pewno byłyby niższe ceny, bo to w końcu używki. W poczet wad zaliczyć można brak testerów, ale jakby powstał taki komis w okolicach skrzyżowania Marszałkowska/Aleje to można zawsze podreptać do Quality/Douglasa/GaliLu i przetestować sobie… i kupić w komisie…

Pozostałe recenzje

Dołącz do dyskusji

Subscribe
Powiadom o
guest
6 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Łukasz
11 lat temu

I tak niszówki-używki schodzą przez internet. Choć często bywa, że cena w przeliczeniu na 1 ml jest większa niż w sklepie. Ty Marcin i tak już się dorobiłeś na niszówce własnego mieszkania na Mokotowie. Choć koncepcja Second Hand Parfums jest ciekawa.

ele

Anonimowy
Anonimowy
11 lat temu

Zależy jak szeroko zdefiniujesz niszę. Poza tym, dlaczego miałbym iść do komisu, a nie wystawić na sprzedaż w internecie? Jaka byłaby wartość dodana?

P.

JAROSLAV
11 lat temu

jestem za 🙂
pozdrawiam
J

Anonimowy
Anonimowy
11 lat temu

Myślałam o tym samym, biorąc pod uwagę jednak wszystkie perfumy, niekoniecznie tylko niszowe. Komis niszowców mógłby wypalić, ale chyba nie w Polsce – dostęp do takich zapachów mamy bądź co bądź ograniczony.
Brak testerów? Otwierając tego typu biznes byłabym nastawiona raczej na znawców, którzy wiedzą, czego szukają. Popularne zapachy mają próbki w mini-fiolkach z atomizerem, można by je wykorzystać jako częściowe rozwiązanie.
Pomysł jest dobry, może kiedyś się decyduję na taki biznes. W każdym razie na pewno byłabym klientką.

W ogóle marzeniem byłoby stworzyć taki "komis" działający non-profit, gdzie ludzie mogliby przychodzić i wymieniać się perfumami, zlecać właścicielowi sprzedaż czy znalezienie jakiegoś zapachu.

Anonimowy
Anonimowy
9 lat temu

witam mam perfumy do sprzedania bez pudełka. tanio. angel collection 50ml . 6zł za szt. prosze o kontakt 519405804. i dzieki . bede wdzieczny . kazda ilosc !

Dominika
Dominika
10 miesięcy temu

Mam na sprzedaż Unikat firmy MaxMara (italy) cały w pudełku. Cena do zaproponowania.