Najlepsza internetowa perfumeria oryginalny asortyment, ekspresowa dostawa
Link
4 stycznia 2011

Perfumobox – idealny pachnący prezent

Zasugerowano mi napisanie tego artykułu, ale czynię to z prawdziwą przyjemnością, bo rzecz faktycznie ciekawa, potrzebna i w Polsce niespotykana. Do teraz. Trochę szkoda, że okres świątecznych prezentów już za nami, ale ufam, iż informacja okaże się przydatna w przyszłości. Dla mnie na pewno. Prawie zawsze, kiedy robię prezenty perfumeryjne dla najbliższych członków rodziny, staram się wręczać zestaw ponumerowanych próbek z obietnicą kupienia konkretnego zapachu. Ostatni jaki wręczyłem mamie składał się dla przykładu z takiego zestawu: Angel, Gucci EdP, Ambar, Sensuous, Sensuous Noir. To chyba najlepszy sposób, aby obdarowanemu sprawić maksimum zadowolenia z prezentu. Są jednak dość istotne wady takiego rozwiązania. Estetyka, to po pierwsze. Luźne próbki nigdy nie będą wyglądać elegancko. Jest też kwestia ceny. Każdy z próbek to koszt 5-9 zł plus podwójny, a nawet potrójny koszt przesyłki. Żeby skompletować wymarzone próbki musiałem zamówić je u dwóch różnych sprzedających. Później trzeba z firmowych próbek przelewać/przepsikiwać do czystych fiolek, bawić się z opisywaniem… etc. Że nie wspomnę o czasie, przelewach, wielokrotnym chodzeniu na pocztę…

Na wspomnienia wzięło mnie nie bez powodu. Nowa perfumeria internetowa- Perfumoteka, ma w swojej ofercie coś, co będzie w stanie rozwiązać nasze problemy prezentowe- Perfumoboxy. Już spieszę wyjaśniać na czym polega idea tego tajemniczo brzmiącego produktu. Otóż jest to nic innego jak pudełko z 5 próbkami różnych perfum (swoją drogą ja też kiedyś uznałem, że 5 próbek to optymalne rozwiązanie) wraz z Perfumobonem. Na uwagę zasługuje dopracowany i staranny projekt Perfumobox’u, który bez żadnych wątpliwości może służyć za najbardziej nawet elegancki prezent. Dodatkowo, i zupełnie gratis, jest opakowany w ozdobny papier.

Całość wydaje się przy tym wszystkim bardzo prosta w obsłudze. Kupujemy przez internet Perfumobox, wręczamy go bliskiej osobie, która również przez internet wybiera odpowiadający jej zapach. Perfumoteka wysyła zapach do obdarowanego i w ciągu dwóch dni roboczych oryginalny i pełnowymiarowy flakon staje na półce. Proste, czyż nie? W każdym momencie możemy skorzystać z pomocy technicznej Perfumoteki (mail, skype), ale nie sądzę, żeby była to rzecz konieczna. Wszystko wygląda na intuicyjne i proste w obsłudze.

Do wyboru mamy kilka rodzajów Perfumoboxów dla Pań i Panów. Jest też opcja ekstra- Perfumobox Wyjątkowy, w którym sami wybieramy, jakie próbki będą zawarte w naszym prezencie.

Pomysł wydaje się niezły, a jeszcze lepszy staje się, kiedy weźmiemy pod uwagę kwestie finansowe. Perfumoboxy są oferowane w cenie 199 zł. Na to składa się zestaw próbek, Perfumobon i dwie wysyłki. Trzeba przyznać, że to świetna oferta nawet dla obeznanych w perfumach ludziach.

Pozostałe recenzje

Dołącz do dyskusji

5
Dodaj komentarz

Please Login to comment
avatar
5 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
AnonimowyskarbekDorotaMarcin Budzyk Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
skarbek
Gość
skarbek

Właśnie, 199 zł :] Trochę drogo jak za 5 próbek i wybór zapachów marny,nawet jak dla mnie ,nie bardzo obeznanej w perfumach.

Marcin Budzyk
Gość
Marcin Budzyk

Skarbku. Faktycznie. Zapomniałem napisać w tekście, że Perfumobon można zrealizować nie tylko na 5 zapachów z zestawu. Jeśli wiesz, że lubisz np. 212 Caroliny Herrery a nie ma tego zapachu w Perfumoboxie to również możesz go kupić za pomocą dołączonego Perfumobonu. Od kosztu butelki zostanie wtedy odjęta wartość Perfumobonu. Tak wygląda lepiej, czyż nie?

Co do ceny to akurat się nie zgadzam.
Pierwszy lepszy przykład Le Male. 75 mL kosztuje na Allegro 160-190zł plus przesyłka. Jeśli do tego doliczysz koszt 5 próbek i kolejne przesyłki to gwarantuje Ci, że Perfumobox wychodzi dużo taniej… O sprawach estetycznych i in. pisałem już w tekście.

Dorota
Gość
Dorota

Rzeczywiście jak się lepiej przyjrzeć tej ofercie jest ona całkiem atrakcyjna ale na pierwszy rzut oka cena odrzuca;/, parę dni wcześniej już trafiłam do tej perfumerii i nie doczytałam do końca tej oferty i troszkę mnie przeraziła,teraz wygląda nieco lepiej;].
Mimo wszystko brakuje mi na rynku właśnie zestawów mini perfum np 5 jak wyżej ale bez przymusu kupowania pełno wymiarowej butelki.Lubię potestować perfumy przez kilka dni i zobaczyć jak się sprawują na skórze, kiedyś takie oferty posiadło Yves Rocher ale teraz miniaturki są jedynie dostępne na Allegro…

skarbek
Gość
skarbek

Aaaa to zmienia postać rzeczy:)

Anonimowy
Gość
Anonimowy

Postać rzeczy zmieniła się diametralnie…
Zainteresowana ideą Perfumboxu, zadzwoniłam do nich wczoraj i…. Jakież zaskoczenie, niespodzianka wielka lecz nie z tych przyjemnych…. Perfumoboxy od ponad roku nie istnieją (czyżby ów super pomysł nie wypalił…?), co więcej wyprzedają cały towar i likwidują działalność. Jak stwierdziła moja rozmówczyni, nie są w stanie dalej jej prowadzić w żadnej formie…
Jedno ciśnie mi się na usta: (ponoć) tak dobrze żarło, a zdechło… a szkoda…