14 września 2015

Dree Hemingway w nowej kampanii Chloe Eau de Parfum

Chloe Eau de Parfum

Marka Chloe zaprezentowała nową reklamę swojego największego klasyka – Chloe Eau de Parfum. Twarzą perfum została Dree Hemingway.

W nowym klipie wystąpiła wnuczka Ernesta Hemingwaya, która została ogłoszona twarzą tych perfum w maju 2015. Tym samym dołączyła do zaszczytnego grona ambasadorek zapachu: Suvi Koponen, Anji Rubik, Clemence Poesy i Chloe Sevigny.

Reżyserem reklamy jest Jordan Scott. Za sesję zdjęciową odpowiada zaś znany duet Inez&Vinoodh.;

Efekty oceńcie sami…

Dree Hemingway w kampanii Chloe Eau de Parfum

Poprzednie ambasadorki wyglądały tak:

Pozostałe recenzje

24 października 2021

Dior Miss Dior Eau de Parfum 2021

Wersji poprzedniej nie pamiętam (choć opisałem na blogu). Znam tę jeszcze wcześniejszą, która miała wyczuwalny paczulowy niuans i była naprawdę dobra – możliwa do zapamiętania…
A teraz mamy perfumy Dior Miss Dior Eau de Parfum 2021

Dołącz do dyskusji

Subscribe
Powiadom o
guest
5 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
elle
6 lat temu

Piękna kobieta!

Anonimowy
Anonimowy
6 lat temu

Wypadała najlepiej ze wszystkich

Marta
6 lat temu

Popieram, zdecydowanie najlepsza.

Bożenka Perfumowa
6 lat temu

Jeżeli mogę zapytać…Które Chloe są najbliższe Twojemu sercu Marcinie? Nie jestem jeszcze posiadaczką perfum tej marki, wiele razy testowałam, na nic nigdy się nie zdecydowałam…

Anonimowy
Anonimowy
5 lat temu

Czy Chloe nie zmieniły przypadkiem formuły? Kupiłam tą wodę perfumowaną rok produkcji 2015 ale są zupełnie nietrwałe, nie pracują na skòrze i całkowicie się ulatniają po około 2 godzinach. Mòj poprzedni flakonik z 2011 roku to była mega trwałość, cały dzień, a włosy pachniały jeszcze dzień po, nie wspomnę, że pięknie się rozwijał, pod koniec dnia czułam na sobie kwiaty w miodzie – przecudowny zapach. Ten aktualny flakon to jakaś porażka. Czy ktòraś z Was też tak ma.