20 grudnia 2016

Lacoste Touch of Pink

Lacoste Touch of Pink znajdziesz w perfumerii E-Glamour.pl

Lacoste Touch of Pink

Lacoste Touch of Pink okazał się wielkim przebojem marki Lacoste, który na wiele lat opanował półki perfumerii. I nawet dzisiaj jego popularność wciąż pozostaje niemała

Jak na zapach nawiązujący do koloru różowego, raczej się nie wyróżnia się. Niby jest owocowy, ale z delikatnym podbiciem kolendrowo-drzewnej bazy. Wydźwięk kompozycji nie do końca jest naturalny, lecz dzięki temu całość mogła wydawać się bardziej nowoczesna i atrakcyjna dla młodych ludzi. Nie zmienia to jednak faktu, że Touch of Pink to perfumy raczej słabe, które idealnie trafiły na masową pogoń za różowym w pierwszym dziesięcioleciu XXI wieku.

Reklama perfum Lacoste Touch of Pink

Nie widzę w tej kompozycji niczego, co nadawałoby jej sznytu wyjątkowości. Powiem więcej, nie ma tutaj nawet rzetelności i dobrego rzemiosła, ponieważ już od pierwszych nut razi tania sztuczność, której raczej być nie powinno.

Cytrusy Touch of Pink są sztuczne i przykryte jakby lakierem do włosów. To samo dotyczy akordu owocowego ukrytego trochę dalej. Nawet trudno rozpoznać, co tam konkretnie gra, ponieważ nuty są rozlane i zmieszane jak wiele kolorów wymiętolonej plasteliny. Na pewno czuć jednak złożenie kolendry i brzoskwini, które wyraźnie nawiązuje do Gucci Rush. Zupełnie jednak nie ma pazura i charakteru tamtych perfum.

Reklama perfum Lacoste Touch of Pink

Co ciekawe, choć Lacoste nie grzeszy trwałością, to baza Touch of Pink również jest płaska i syntetyczna z cieniem taniej słodyczy.

Opinia końcowa o Lacoste Touch of Pink

Zapach odniósł tak wielki sukces komercyjny, że jest to jedna z największych dla mnie zagadek. I wciąż jest na rynku, co również napawa mnie zdumieniem, ponieważ według mnie te perfumy są tak nijakie i tak płaskie, że powinny umrzeć śmiercią naturalną w rok lub dwa od premiery… A tu mamy już trzynasty rok…

Nuty: brzoskwinia, cytrusy, kolendra, akord piżmowy, drewno sandałowe, kardamon, fiołek, jaśmin, wanilia
Rok premiery: 2004
Twórca: Domitille Michalon
Cena, dostępność, linia: woda toaletowa dostępna w pojemności 30, 60 i 90 mL
Trwałość: niska, około 3-4 godzin

Reklama perfum Lacoste Touch of Pink

Poniżej pierwsza telewizyjna reklama perfum Lacoste Touch of Pink z Natashą Thomas.

Pozostałe recenzje

Dołącz do dyskusji

Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Anonimowy
Anonimowy
7 lat temu

Perfumy te odniosły sukces dzięki reklamie :-p
A tak na poważnie to jeszcze 13 lat temu firma Lacoste była synonimem luksusu, także może ludzie kupują je z sentymentu…?

Anonimowy
Anonimowy
7 lat temu

Trochę nie w temacie będzie 🙂 Czy znasz zapach CK Dark Obsession ? Jestem bardzo ciekawa Twojej opinii na jego temat.

Splot
6 lat temu

Infantylne. Dla maksymalnie nastolatki.