11 listopada 2020

Gallivant Tokyo w magazynie Zwierciadło

Gallivant Tokyo w magazynie Zwierciadło

Podczas ostatniego przeglądu prasy z radością zauważyłem zapach Gallivant Tokyo na łamach listopadowego wydania magazynu Zwierciadło.

W artykule przeczytamy:

Gallivant to marka, która powstała z miłości do życia na walizkach i wolności przemieszczania się. Dzięki ich perfumom można poczuć, jak pachną Amsterdam, Tel Awiw (perfumy Tel Aviv) czy Los Angeles. Jest też Tokio (perfumy Tokyo). Nicolai Bonneville, tworząc tę kompozycję, wybrał nuty cytrusowej bergamoty i yuzu, czarnego pieprzu i kardamonu doprawione odrobiną wasabi. Serce zapachu jest drzewne. Bazą są nuty ambry, drzewa sandałowego, paczuli i wetiweru. (…) Tokio to również ziemista wilgoć roślin doniczkowych, trzymanych na dworze przed wejściem do sanktuariów i drewnianych świątyń. Wyrafinowanie i uduchowienie ceremonii kodo, przeprowadzanej w oparach dymu z kadzidła i drzewa sandałowego.

Informacje oficjalne na stronie Impressium: KLIK

Recenzji na blogu jeszcze nie było, ale jest w planach. To zapach kadzidlano-zielony z dość słodkim otwarciem, które przypomina drzewno-sosnowo-kadzidlaną landrynkę.

Gallivant Tokyo

Pozostałe recenzje

15 października 2021

Heeley Athenean

Ostatnia premiera – Heeley Athenean – to kompozycja figowa nawiązująca do starożytnej Grecji…

Dołącz do dyskusji

Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Michał
Michał
11 miesięcy temu

Czekam z niecierpliwośćią na recenzję i ocenę perełki wśród kolekcji Gallivant.Sam posiadam ten akurat zapach i jak dla mnie bomba.