2 września 2022

Hermes H24 Eau de Parfum

Hermes H 24 Eau de Parfum

Dobry jest ten gagatek! Nawet bardzo

Hermes H24 Eau de Parfum musiał się pojawić na blogu, jeśli weźmiemy pod uwagę poziom klasycznej odłony H24 EdT. Obie kompozycja mają zresztą wiele wspólnych elementów, choć absolutnie nie można powiedzieć, że nowa odsłona jest „tylko” wzmocnieniem pierwowzoru. Oczywiście, wszystkie jasne punkty dalej tu poczujemy. Mamy zatem nutę owocową, a’la arbuz lub melon. Mamy ucierane z cukrem zioła. Jest i szałwia w roli głównej bohaterki.

Różnicą jest temperatura. Hermes H24 Eau de Parfum jest wyraźnie cieplejszy. Na początku jest wrażenie pewnej słoneczności, jakby każdy element był wygrzany w promieniach południowego słońca. Natomiast w miarę upływu czasu źródło ciepła się zmienia i pojawiają się nuty „żelazkowe”. Czasami wręcz doświadczamy gry jakichś molekuł, które żywo przywołują pralnię chemiczną. Z tym, że to nie jest wada. To stanowi wyraźny kontrast dla naturalnego akordu ziołowego. Co więcej, można w tej wersji znaleźć też wątki piołunowo-absyntowe, w których gorycz trunku miesza się ze słodyczą na wpół skarmelizowanego cukru.

Baza również jest świetna. Nawiązuje mocno do klasyka, ale przemyca i element gorącego, wyprasowanego prania, i ziołowość trunku z nutą słodką.

Opinia końcowa o perfumach Hermes H 24 Eau de Parfum

Dłuższa recenzja jest zbędna, ponieważ zapach jest podobny do pierwszej wersji. Nie jest jednak jej klonem. Uważam, że to bardzo ciekawa interpretacja. I on naprawdę robi kolosalne wrażenie podczas noszenia.

Kampania perfum H24 EdP

Hermes H 24 Eau de Parfum opinie

Wszystkie zdjęcia i informacje oficjalne pochodzą ze strony hermes.com

Najważniejsze cechy:

charakter: ziołowy

+ oryginalny charakter

+ duża naturalność kompozycji

+ ciekawa konstrukcja i gra całości

+ wprowadzone nowe elementy wobec klasyka

Charakterystyka:

Nuty: szałwia, mech dębowy, drewno różane, narcyz

Twórca: Christine Nagel

Cena, dostępność, linia: woda perfumowana dostępna w pojemności 50 i 100 mL wraz z linią produktów dodatkowych

Trwałość: bardzo dobra, 8-9 godzin

Rok premiery: 2022

Pozostałe recenzje

Dołącz do dyskusji

Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Ola
Ola
1 rok temu

W tym opisie cieszy mnie informacja o trwałości. Choć wiem, że piękno perfum nie liczy się tym parametrem to jednak – nie ma co ukrywać- jest miło gdy dobre perfumy nie znikają zbyt szybko. 😉

Anonimowo
Anonimowo
1 rok temu

Witam na 1 H24 czekalem dlugo testowalem tez długo i nic po prostu nic ciekawego i trwalego podchodze sceptycznie do wszelkich ,nowych,wersji przetestuje i ten ale gdy sie ma tzw slabe ph skóry nic dlugo nie pachnie ale zapach sam w sobie dla mnie słabizna wielka jesli chodzi o zapach swiezak i tyle

Anonimowo
Anonimowo
1 rok temu
Reply to  Anonimowo

Biednyś,boś bez wechu